Як додати блискітки на фото.

Блискітки - універсальний елемент прикраси фото, який підходить до самих різних сюжетах і мотивах. Живим, випадковим кадрам блискітки додають особливу іскорку веселощів. На фото графи з свят і вечірок глиттер підкреслює атмосферу урочистості. Навіть нудна фото графия заграє новими фарбами і емоціями, якщо до неї додати такий яскравий акцент.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Спосіб 1. Запустіть графічний редактор Adobe Photoshop. Вам буде потрібно текстура Гліттера. Це картинка або фото графия блискіток в хорошому дозволі. Розмір зображення повинен бути не менше знімка, на який ви збираєтеся додати гліттер.
2
Відкрийте в редакторі вихідне зображення і файл з текстурою. За допомогою миші перетягніть картинку з блискітками на необхідну фото графию. Якщо буде потрібно, зменшіть розміри шару з зображенням Гліттера. Для цього скористайтеся командою «Редагування - Вільне трансформування».
3
Виберіть інструмент «Ластик», встановіть бажаний радіус кисті і її форму. Зітріть ті ділянки шару з текстурою, які закривають ключові елементи фото графії.
4
Щоб блискітки виглядали на фото гармонійно, необхідно зменшити прозорість шару. Можливо, доведеться змінити режим накладення. Наприклад, якщо перед вами зображення світлого дрібного Гліттера на чорному тлі, буде розумно вибрати режим накладення «Освітлення». Тоді чорний фон зникне, а блискітки стануть яскравішими акцентовані. Поекспериментуйте з параметрами для досягнення найкращого ефекту.
5
Спосіб 2. Якщо вам не потрібні реалістичні ефекти, і ви бажаєте додати на фото мультяшний блиск, вам будуть потрібні відповідні кліпарти. На будь-якому тематичному сайті, що пропонує допоміжні засоби для роботи в програмі Photoshop, ви зможете знайти необхідні матеріали за запитами, наприклад «кліпарт глиттер» або «кліпарт блискітки». Перед скачуванням переконайтеся, що запропоновані картинки не мають білого чи іншого фону і представлені в растровому форматі.
6
Відкрийте фото графию в графічному редакторі. При необхідності Кадрування зображення.
7
Відкрийте підготовлений кліпарт. Виберіть бажане зображення і за допомогою миші перетягніть картинку на фото графию. Додайте кліпарт в тій частині фото графії, де блискітки здадуться вам найбільш доречними. Ви можете повернути зображення Гліттера або змінити його розмір за допомогою команди «Редагування - Вільне трансформування».
8
Збережіть вийшло фото в хорошій якості командою «Файл - Зберегти як ...».
Блискітки , що накладаються на світлі ділянки зображення для отримання ефекту, який часто використовується для створення аватарок, вітальних листівок і деталей оформлення інтернет-сторінок, найчастіше робляться з відбитків кисті з налаштованої динамікою. При бажанні такі блискітки можна намалювати за допомогою інших інструментів Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фонове зображення.
Інструкція
1
Зазвичай блискітки накладаються поверх ділянок готової картинки. Відкрийте відповідне зображення в графічному редакторі і додайте в файл новий шар поєднанням Ctrl + Shift + N.
2
Виберіть інструмент Pen Tool і встановіть режим Paths, натиснувши на кнопку в панелі налаштувань, яку можна знайти під головним меню. Поставте дві опорні точки, двічі клікнувши по відкритому документу. Відстань між опорними точками відповідатиме довжині двох направлених в протилежні сторони променів блискітки. На етапі створення основи малюнка має сенс зробити довгі промені. Розмір картинки, що вийшла ви зможете зменшити в кінці роботи.
3
До створеної векторної лінії потрібно додати обведення. Для цього включіть інструмент Brush і перемкніть діаметр. В якості основного кольору використовуйте відтінок, в який будуть пофарбовані блискітки.
4
Відкрийте палітру Paths, клікніть по єдиному прошарку, який там виявився, і виберіть з контекстного меню опцію Stroke Path. Виберіть Brush в діалоговому вікні. Для того щоб кінці променів були тонше середини, поставте галочку в чекбоксі Simulate Pressure. Після виконання обведення можете видалити шар в палітрі Paths.
5
Перейдіть назад у палітру шарів і продублюйте вийшов промінь опцією Layer via Copy групи New меню Layer. Застосувавши опцію Rotate групи Transform меню Edit, поверніть копію променів перпендикулярно вихідного шару. Зведіть шари вийшла блискітки опцією Merge Down меню Layer.
6
Для того щоб додати блискітки побільше променів, сдубліруйте шар з отриманою фігурою і поверніть його відносно вихідної картинки так, щоб промені копії виявилися між променями оригіналу. Зменшіть розмір другої блискітки опцією Scale групи Transform меню Edit. Інструментом Move Tool пересуньте другу лелітку так, щоб її центр збігся з перетином променів вихідного шару.
7
Додайте блискітками сяйво. Для цього скопіюйте шар з великими променями і застосуєте до копії фільтр Gaussian Blur групи Blur меню Filter. Налаштуйте радіус розмиття так, щоб навколо променів з'явилося легке сяйво, утворене напівпрозорими пікселями.
8
Зменшіть лелітку, виділивши при цьому всі верстви, з яких вона складається. Якщо ви хочете накласти на картинку кілька блискіток, створіть потрібну кількість дублікатів отриманої зірочки та пересунути їх на світлі ділянки фону інструментом Move Tool. Злийте в один шар всі копії великих променів, в інший шар об'єднаєте все дублікати другої пари променів. На третьому шарі зберіть копії сяйва. В результаті у вас повинен залишитися шар з фоном і три шари блискіток.
9
Робота над статичною картинкою закінчена. Для отримання анімованих блискіток включите палітру анімації опцією Animation меню Window. Додайте ще один кадр, якшо по піктограмі внизу панелі. Вимкніть шари з сяйвом і зменшеними променями в палітрі шарів.
10
Для того щоб зробити блискітки більш ефектними, створіть ще один кадр. Вимкніть видимість шару з великими променями і сяйвом в редагованої картинці. Вкажіть тривалість кадру анімації в поле, яке знаходиться в нижній частині кожного кадру.
11
Для збереження картинки у вигляді анімованого зображення застосуєте опцію Save for Web меню File, вибравши формат gif. Статичний рисунок можете зберегти файл jpg.