Як зайти в чат ВКонтакте.

Популярна соціальна мережа « Вконтакте » постійно розвивається, надаючи користувачам все нові можливості для спілкування та обміну інформацією. Одна з них - створення чату, в якому можуть спілкуватися одночасно кілька людей.
Інструкція
1
Перший спосіб створення і вступу в чат найпростіший: коментарі під повідомленнями одного з користувачів. Створіть окрему тему в групі або напишіть повідомлення на будь-чиєї стіні. За допомогою згадок запросіть друзів до даного обговорення. Для цього в полі введення повідомлення наберіть символ «*» або «@» в англійській розкладці. Після цього пишіть ім'я друга або цілого співтовариства, і посилання на вказану сторінку автоматично з'явиться у вашому повідомленні. Ви можете запросити до розмови користувача, якого немає у вас в друзях, якщо після спеціального символу «*» або «@» напишете короткий адресу його сторінки.
2
Якщо ви хочете приєднається до активного чату, просто напишіть свій коментар, і в новинній стрічці його побачать всі беруть участь у розмові. Для такого чату є лише одна умова: це налаштування приватності користувача, на чиїй сторінці ви ведете загальну бесіду. Він повинен дозволити коментування кожному з переписувати в чаті. Ви можете зробити чат приватним, якщо закриєте тему або фотографію, під якою проходить розмова, від сторонніх очей.
3
В чат особистих повідомлень можна вступити лише за запрошенням користувача, який відкрив загальну бесіду. Щоб створити чат в повідомленнях, відкрийте розділ «Мої повідомлення» і натисніть на кнопку «Написати повідомлення», яка знаходиться в правому верхньому куті відкритого вікна. Для цього необхідно використовувати саме швидкі повідомлення в діалогах.
4
В полі «Одержувач» вводите імена друзів, з якими хочете почати бесіду. При цьому система за першими літерами буде «вгадувати» і пропонувати вам користувачів. Клікайте мишкою на потрібні імена. Ви можете вибирати імена друзів, відкривши їх список за стрілкою «Вниз» у рядку «Одержувач». Це особливо зручно, якщо друзі, яких ви запрошуєте в чат, знаходяться у верхніх рядках френдстрічку. По черзі вибирайте потрібну кількість користувачів. «Зайвих» співрозмовників можна видалити з чату, натиснувши на хрестик у верхньому правому куті їхнього імені.
5
Після того як ви вибрали всіх запрошених в чат, починайте розмову в полі «Повідомлення». Введіть в нього текст і натисніть на кнопку «Відправити». Ваше повідомлення отримають всі зазначені вами користувачі і зможуть відповісти вам в поле того ж діалогу. При цьому розсилка повідомлень буде приходити кожному користувачеві, вказаною в «одержувача». У цій же графі ви можете додати або видалити учасників чату.