Як поводитися з вогнем.

Більшість пожеж виникають з вини людини, через його безвідповідальності і необережності. Дотримуючись певних правил поведінки, можна його уникнути, а в разі його виникнення - швидко усунути проблему і обійтися без травм.
Інструкція
1
Ніколи не курите в кріслі, на дивані або в ліжку - перебуваючи в такому положенні, легко заснути з палаючої сигаретою. Тканина ліжку або оббивка меблів почне тліти навіть від найменшої іскри, ви і ваші домочадці можете задихнутися від диму. Сигарети потрібно згасити і викинути в порожню урну, подалі від горючих відходів та папірців.
2
Також не можна палити поруч з легкозаймистими речовинами, зокрема на заправках. Тримайте сигарети, свічки і сірники подалі від дітей. Час від часу перевіряйте вилки всіх електричних приладів, що не перегріваються вони. Перед тим як вийти з дому, вимикайте обігрівачі, газову плиту, світло і інші електроприлади крім холодильника.
3
Не використовуйте саморобні електронагрівачі. Поставте обігрівач в просторому приміщенні, подалі від фіранок і меблів. Не вмикайте в одну розетку кілька потужних приладів, це призведе до перегріву проводки і оплавлення обплетення дроти. Коротке замикання, яке трапляється в результаті цього, служить частою причиною пожеж.
4
Уважно ставтеся до печі. Для усунення несправностей кличте фахівця, не намагайтеся впоратися самостійно. Підстава грубки повинно вистелено керамічною плиткою або цеглою. Перед топкою покладіть металевий лист розміром 50 на 70 сантиметрів.
5
Не залишайте топлячи піч без нагляду. Не можна сушити білизну близько газової плити, каміна або печі. Небажано розпалювати їх за допомогою горючих рідин, дуже часто це закінчується опіками. Регулярно чистите димохід. Якщо у вас централізоване водопостачання, підключіть пожежний кран з шлангом.
6
Не використовуйте несправну газову плиту, грубку, розетку або електроприлади з пошкодженою вилкою або проводом. Це може привести до займання, своєчасно перевіряйте і чините ці предмети.
7
Обережно поводьтеся з піротехнікою, суворо дотримуйтесь прикладеної інструкції. Не залишайте запалені свічки поряд з паперовими предметами, горючими речовинами або фіранками.