Як в Фотошопі зробити задній фон. на фото зробити фон красивий.

У процесі обробки фотографій нерідко виникає необхідність повної заміни або часткового редагування фону . Задній план для такого зображення можна створити за допомогою градієнтної, колірної заливки і кистей.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Для виготовлення самого простого фону потрібно створити шар і заповнити його кольором. Відкрийте файл з об'єктом, до якого потрібно додати новий задній план, опцією Open меню File і розблокуйте єдиний шар, з якого складається завантажене зображення, два рази клікнувши по піктограмі у вигляді замку.
2
Опцією Solid Color групи New Fill Layer меню Layer, додайте в файл шар, заповнений кольором, і перетягніть його під розблокували фото. Включіть інструмент Lasso, обведіть з його допомогою об'єкт, що знаходиться на передньому плані, і, якшо по кнопці Add layer mask, додайте до шару маску.
3
Для візуального відділення об'єкту від фону створіть тінь. Для цього опцією Duplicate Layer меню Layer скопіюйте шар з об'єктом і перетворіть його на заготовку для тіні, заливши чорним кольором або затемнивши шар за допомогою фільтра Brightness/Contrast, який можна знайти в групі Adjustments меню Image. Надайте параметру Contrast максимально можливе значення, а величину Brightness виставте на мінімум.
4
Розмийте створений чорний силует опцією Gaussian Blur групи Blur меню Filter. Перенесіть тінь під шар з предметом або фігурою, яка її відкидає, увімкніть інструмент Move Tool і посуньте темний шар в сторону протилежну тієї, з якою на об'єкт падає світло. Можете зменшити прозорість тіні, налаштувавши параметр Opacity так, щоб домогтися більшої реалістичності картинки.
5
Темний фон можна злегка пожвавити, створивши світлову пляму за допомогою градієнтної заливки. Додайте в файл шар, використавши кнопку Create a new layer, включіть Gradient Tool в режимі Radial Gradient і заповніть створений шар радіальним градієнтом зі світлою серединою і темними краями. Якщо середня частина вийшла темною, увімкніть опцію Reverse в налаштуваннях градієнта і повторіть заливку.
6
Перемістіть градієнт під шар з об'єктом і маскою. Можете надати світлому плямі на фоновому шарі довільні контури, злегка розмазавши його краю інструментом Smudge Tool.
7
Надати заднього плану додаткову глибину можна за допомогою розкиданих у випадковому порядку відбитків кисті різного розміру. Цей спосіб може стати в нагоді в тому випадку, якщо колір фону не дозволяє імітувати тіні. Створіть новий прозорий шар, увімкніть інструмент Brush Tool і виберіть у вкладці Brush Tip Shape палітри кистей зразок круглої форми.
8
У тій же вкладці включите опцію Spacing і налаштуйте її величину так, щоб між окремими слідами кисті залишалося значну відстань. Перейдіть на вкладку Shape Dynamics і надайте параметру Size Jitter значення близько шістдесяти відсотків. Це дозволить вам отримати відбитки різної величини. У вкладці Scattering включите опцію Both Axes і налаштуйте розкид слідів кисті, орієнтуючись на зміну картинки у вікні превью.
9
Заповніть шар відбитками кисті. Злегка размойте сліди фільтром Gaussian Blur. Додайте в документ ще один шар і в довільному порядку проставте на ньому відбитки тієї ж кисті, збільшивши її діаметр. Застосуйте до цього шару розмиття, зменшивши його радіус в порівнянні з попереднім. Зменшіть прозорість створених шарів і перенесіть їх під шар з об'єктом переднього плану.
10
Для збереження файлу з усіма деталями фону , розташованими на окремих шарах, застосуйте опцію Save As меню File, вибравши формат psd. Для перегляду або завантаження в інтернет виберіть формат jpg.