Як в грі прибрати час. Як прибрати обмеження часу з ігор.

Розробниками комп'ютерних ігор була придумана маса способів зацікавити геймера. Найбільш простий з них - тимчасове обмеження, за допомогою якого легко створюється змагальний ефект. Однак іноді гравцеві не потрібна шалена гонка за набором очок, і тому докучливі годинник хочеться просто відключити.
Інструкція
1
Змініть режим гри. У більшості проектів передбачено кілька режимів гри, перемикатися між якими можна в головному меню. Так, в Fruit Ninja ви можете вибрати режим Campain, в якому тимчасове обмеження відсутнє.
2
Відкрийте нові режими гри. Розробники часто вводять систему бонусів для того, щоб заохотити старанних гравців. Ви повинні набрати певну кількість очок (або пройти n рівнів) для того, щоб відкрити нові режими гри - ймовірно, без тимчасового обмеження.
3
Змініть рівень складності. Відведений вам час часто безпосередньо залежить від того, на якій складності ви граєте, а тому досить перед початком гри вибрати «Easy» для того, щоб, якщо вже не вимкнуто час , то збільшити його запас до цілком комфортного. Часто ви можете перемкнути рівень складності безпосередньо посередині проходження: так, в кожній із частин Call of Duty ви можете знизити рівень складності прямо в меню паузи, а після - знову підняти.
4
Скористайтеся трейнерами. Це невелика програма, яка запускається паралельно грі і дозволяє міняти правила на свою користь. Так, ви можете збільшити кількість життів, зняти обмеження патронів і, в тому числі, прибрати будь таймер. Головне, підібрати трейнер, що передбачає таку можливість. У більшості випадків знайти таку програму ви зможете на сайті chemax.ru.
5
Помістіть файли трейнера в папку з грою і запустите .exe файл. Відкриється невелике меню, в якому будуть перераховані всі можливості трейнера і способи їх активації - як правило, клавіші цифрової клавіатури або F1-F12. Запам'ятайте або випишіть їх.
6
Запустіть гру, завантажте потрібне місце і активуйте обрану можливість. Важливо: не натискайте клавішу «зупинки часу» до того, як таймер з'явиться на екрані - це може викликати непередбачувані помилки. Час буде зупинено доти, поки ви не пройдете проблемний епізод, або Не кликнете клавішу знову для скасування ефекту.