Як увійти в КС.

Counter-Strike давно перестав бути просто шутером і придбав культовий статус для тисяч любителів мережевих ігор. Навіть через десяток років після випуску гра продовжує привертати до себе увагу початківців геймерів. Втім, сам проект від цього не стає сучасніше - система входу в гру давно застаріла і може здатися неочевидної сучасним гравцям.
Інструкція
1
Увійти в гру можна з Half-Life. Технічно CS - не більше ніж доповнення, а тому і запустити його можна як модуль. Запустіть HL і в головному меню виберіть пункт Custom Game («Змінити гру»). У списку виберіть Counter-Strike і клікніть «Запустити».
2
Можна створити ярлик для запуску «Контри» за замовчуванням. Для цього створіть ярлик файлу hl.exe, що запускає Half-Life (якщо такий вже є, скопіюйте його). Зайдіть в меню ярлика «Властивості» і в полі «Об'єкт», що містить посилання на файл, що запускається, після лапок допишіть -game cstrike. Тепер операція, описана в першому пункті, буде відбуватися автоматично.
3
З клієнта Counter-Strke ви можете увійти в три типи гри: лолкальную, інтернет і одиночну. Вхід в останню реалізується натисканням клавіші New Game в головному меню. Вам належить вибрати карту і початкові установки для гри. Зверніть увагу, що якщо у вас не встановлені боти, грати доведеться наодинці з собою.
4
Виберіть пункт меню Find Servers. На екрані з'явиться лобі гри, що відбиває всі доступні сервера. Перемикаючись між вкладками Internet і Lan, ви будете переглядати списки доступних серверів в інтернеті та локальної мережі відповідно. Клікніть по вибраному два рази і автоматично ввійдете в гру. Іноді для входу може знадобитися введення пароля.
5
Якщо у вкладці Internet не відображається жодного сервера, перевірте активність з'єднання. Доступ гри до мережі може блокувати брандмауер (в такому випадку вам доведеться додати hl.exe в список «Винятків») або антивірус (дії в такому випадку будуть залежати від конкретної системи захисту). Крім того, не забувайте, що вам потрібна версія CS 1.6, як найбільш популярна.