Як відновити дані на телефоні.

Одна з популярних тем, яка не старіє з кожним днем, це відновлення випадково видалених файлів на телефоні . Її обговорюють на багатьох форумах, які присвячені мобільним пристроям. Щоб вирішити це завдання, вам буде потрібно додаткове програмне забезпечення. Для відновлення втрачених даних скористайтеся програмою Recuva.
Вам знадобиться
  • - програма Recuva;
  • - USB-шнур для телефону;
  • - карта пам'яті (для телефону).
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і встановіть на ньому спеціалізований додаток Recuva. Її призначення, крім відновлення даних (файлів) на знімних носіях і з кошика комп'ютера, полягає також в роботі з багатьма форматами карт пам'яті, які використовуються в сучасних моделях мобільних пристроїв. Recuva забезпечена фільтрами, які дозволяють зробити сортування файлів по імені або по типу розширення. Відмінною особливістю даної програми є в можливість його запуску зі знімного USB - пристрої. В програмі Recuva є підтримка практично всіх файлових систем. Вона може працювати з зображеннями, відео та аудіо файлами, повідомленнями електронної пошти і документами. Цей додаток вільно поширене в інтернеті і є безкоштовним.
2
Запустіть встановлену програму і виберіть у першому діалоговому вікні додатка метод підключення до диску, який містить віддалений файл. Буде запропоновано два варіанти: підключення до знімного диску пам'яті телефону і використання функції «Active Sync». У новому діалоговому вікні додатка вкажіть «Тип файлу», який підлягає відновленню. У віконці відзначте прапорцем поле «Папки» або «Диск», звідки був видалений файл.
3
У вікні «Майстер Recuva» натисніть на кнопку «Почати», щоб підтвердити виконання поставленого завдання. Дочекайтеся, коли завершиться процес з пошуку потрібного файлу. З'явиться меню вибору місця збереження даного об'єкта. Натисніть на кнопку «ОК», щоб підтвердити своє рішення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aNzsYAj1nRo
Зверніть увагу
Варто звернути увагу на те, що краще зберігати відновлені дані на жорсткому диску комп'ютера, а не в самій пам'яті телефону. В цьому випадку зберігання файлів буде більш безпечним і їх можна буде перенести в інший телефон.