Як в BIOS включити відеокарту. биос вибір відеокарти.

Якщо у вас материнська плата з інтегрованою відеокартою, але ви вирішили встановити дискретну, то після виконання даної процедури може знадобитися також її включення. Це пов'язано з тим, що не завжди і не на будь-якої моделі системної плати перемикання між вбудованою і дискретною картами відбувається автоматично.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Включити відеокарту можна в BIOS-меню. Для входу в BIOS-меню потрібно відразу після включення комп'ютера натиснути Del. Іноді для цього можуть використовуватися й інші клавіші. Дізнатися, яка саме використовується на вашій системній платі, ви можете з інструкції до неї. Якщо ви не встигніть натиснути потрібну клавішу на первинному екрані включення комп'ютера, то вам знову доведеться перезавантажувати його.
2
Після того як ви потрапите в BIOS, знайдіть розділ, в якому можна вибрати, яку відеокарту використовувати. Зазвичай параметр вибору плати знаходиться в розділі Chipset. У цьому розділі знайдіть рядок Boot Graphic Adapter Priority (на деяких материнських платах параметр вибору відеокарти називається First Display Boot)
3
Оберіть цей рядок і натисніть клавішу Enter. Після цього з'являться варіанти вибору, серед яких повинен бути PCI Express або просто PCI. Виберіть цей варіант. Це означає, що комп'ютер буде використовувати відеокарту , яка підключена до шини PCI Express. Тепер пристрій включено. В BIOS виберіть Exit, далі - Save/Exit. Комп'ютер перезавантажиться. При його наступному запуску система буде використовувати дискретну відеокарту .
4
Якщо ви активували використання відеокарти, підключеної до порту PCI Express, але після виходу з BIOS і збереження налаштувань вона все одно не використовується, то причин може бути тільки дві. Або дискретна відеокарта несправна, або, що більш імовірно, ви не повністю підключили її в порт PCI Express. Перевірте підключення. Карта повинна бути добре зафіксована.
5
Також включити відеокарту можна без входу в BIOS. Цей спосіб підійде тим, кому не вдалося знайти клавішу входу в BIOS на материнській платі. Необхідно завантажити емулятор BIOS, який можна запустити з робочого столу. Робота емулятора нічим не відрізняється від роботи в самому BIOS. Ця утиліта є повністю безкоштовною і важить всього 20 мегабайт.