Як вимкнути комп'ютер віддалено. Як віддалено вимкнути комп'ютер по ip.

Останнім часом серед IT-фахівців актуальним стає питання, що стосується віддаленого управління домашнім комп'ютером . Безумовно, така технологія для багатьох зовсім нова, але, оволодівши нею, кожен користувач зможе не тільки керувати і працювати з наявними на віддаленому комп'ютері даними, але також включати, вимикати і перезавантажувати його.
Вам знадобиться
  • - програма Radmin Server.
Інструкція
1
На даний момент для віддаленого управління комп'ютером є велика кількість найрізноманітніших програм, однією з яких є Radmin. Користувачів вона приваблює своєю простотою, зрозумілим інтерфейсом, зручністю управління і високою швидкістю роботи.
2
Приступаючи до віддаленого управління ПК через Radmin, необхідно між двома комп'ютерами (локальним і віддаленим) налаштувати мережу. Потім на кожному з них завантажити операційну систему (бажано, якщо це буде Windows) і запустити відповідні підпрограми: Radmin Viewer - на локальному комп'ютері; Radmin Server - на віддаленому комп'ютері.
3
Щойно все необхідне налаштоване і встановлено, можна підключатися до віддаленого комп'ютера. Для цього в подпрограмме Radmin Viewer відкрийте головне меню і виберіть у ньому пункти «З'єднання» -> «З'єднатися з ...». У вікні перейдіть на вкладку «Загальні настройки», де виберіть потрібні для віддаленого підключення параметри, а саме: - в рядку «Режим з'єднання» зі списку виберіть відповідний пункт (дія, яке слід виконати на віддаленому комп'ютері); в даному випадку це буде «Вимкнення»; - в поле «IP адреса або DNS ім'я» вкажіть IP-адресу віддаленого комп'ютера або його мережеве ім'я, відповідно; - в поле «Порт» введіть номер порту, за допомогою якого здійснюється з'єднання локального комп'ютера з віддаленим . Слід зауважити, що дане поле заповнюється тільки в тому випадку, якщо Radmin Server працює на нестандартному порту.
4
Потім натисніть кнопку «Ок», після чого Radmin Viewer починає підключатися до віддаленого комп'ютера. В результаті успішного підключення повинне з'явитися віконце «Система безпеки Radmin», в якому введіть ім'я користувача та пароль (їх ви, до речі, можете знайти в настройках Radmin Server).
5
Якщо ви не хочете кожен раз при з'єднанні з віддаленим комп'ютером заново вводити логін, то просто поставте галочку навпроти рядка «Зберегти ім'я користувача за замовчуванням». Після цього натисніть «Ок».
6
Далі на екрані має з'явитися вікно «Вимкнення». В ньому потрібно буде вибрати дію, яке ви бажаєте виконати на віддаленому комп'ютері: перезавантаження, вимикання або відключення живлення. Виберіть «Вимкнення віддаленого комп'ютера» і натисніть «Ок».