Як повернути гроші за смс.

Протягом останніх декількох років в інтернеті з'являється все більше сумнівних сайтів, на яких для реєстрації, скачування файлу або придбання того чи іншого товару потрібно відправити на якийсь короткий номер невелике смс-повідомлення . Все, здавалося б, досить просто і чесно, але після відправки смс з номера знімається пристойна сума грошей, а завантажити потрібний файл або придбати бажаний товар вам так і не вдається. Деякі списують трапилося на чергове своє невезіння, але, можливо, вони просто не знають, що повернути свої гроші у шахраїв цілком реально.
Інструкція
1
Люди, стаючи жертвами смс-обману, відразу ж починають активно панікувати і бити тривогу: обдзвонюють друзів і знайомих, повторно відправляють смс на той же номер, пишуть на всілякі форуми з проханням про допомогу і багато іншого. Але, як показує практика, подібного роду дії по суті не дають нічого, крім зайвої головного болю, а гроші, зняті з вашого рахунку, як і раніше залишаються у мобільних шахраїв.
2
Для того щоб повернути вкрадені кошти, до вирішення виниклої проблеми слід підходити спокійно і виважено. Спочатку зберіть всі можливу інформацію про інцидент, що трапився, а саме: - точний час, коли вами було відправлено смс-повідомлення ; - адреса веб-ресурсу, з якого ви дізналися про можливість відправки повідомлення на короткий номер; - повна сума, яка була знята з рахунку вашого мобільного телефону. До всього цього бажано докласти скріншот сторінки, на якій і було розміщено настільки сумнівну пропозицію.
3
Як тільки ви будете розташовувати усіма вищезгаданими даними, можете приступати до повернення грошей одним із таких способів, а при необхідності і всіма одночасно.
4
Ви можете звернутися в службу підтримки контент-провайдера, який і є орендарем даного короткого номера, відправивши на пошту лист з описом того, що сталося непорозуміння і проханням розібратися в цьому. Даний спосіб, безперечно, зручний тим, що вирішувати проблему ви будете, не бігаючи по конторам, офісам і штаб-квартирах, а сидячи вдома за комп'ютером. Однак при вирішенні проблеми цим методом ви можете зіткнутися і з низкою складнощів. По-перше, вам доведеться витратити багато часу на те, щоб дізнатися, якій фірмі належить вказаний короткий номер. Це можна зробити за допомогою пошуковиків, а також на сайтах БайкалВестКом або Мегафон. По-друге, якщо ви все-таки знайшли потрібного контент-провайдера, відправивши лист йому на пошту, його можуть просто-напросто проігнорувати або відповісти на нього відмовою. У цьому випадку самостійно ви зробити більше нічого не зможете, доведеться звертатися зі скаргою в суд, прокуратуру або Федеральну антимонопольну службу.
5
Для цього вам буде потрібно спочатку взяти завірену деталізацію рахунку в головному офісі вашого стільникового оператора, а лише тільки після цього написати письмове звернення (заяву за фактом шахрайства), в якому ви в обов'язковому порядку повинні вказати: - найменування державного органу, в який ви спрямовуєте письмове звернення; - П.І.Б.; - поштову адресу або електронну пошту, за яким повинен бути спрямований відповідь; - докладний текст заяви, пропозиції чи скарги; - особистий підпис та дата написання (відправлення) пісьма.Желательно аналогічним чином написати заявку у Федеральну службу з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини та правоохоронні органи.
6
Ви можете піти в офіс стільникового оператора, послугами якого користуєтеся, і вже там розповісти про інцидент, що трапився, а також написати відповідну заяву. Але, швидше за все, за підсумками розгляду вашого прохання буде винесено негативне рішення, тобто у всьому звинуватять контент-провайдера і відправлять вирішувати конфлікт безпосередньо з ним. Але все це неправда, адже ви укладали договір не з контент-провайдером, а зі стільниковим оператором, тому саме він і повинен вирішувати проблеми зі своїми партнерами. Якщо ваша заява все-таки прийняли, то протягом декількох днів його повинні розглянути і передзвонити вам. У тому випадку, якщо від стільникового оператора дзвінка так і не надходить, знову відправляйтеся в його офіс і настоюйте на якнайшвидшому прийнятті позитивного рішення за вашою заявою. Якщо вкрадені гроші як і раніше не повертаються, то необхідно відправитися в поліцію або суд.