Як одягатися фотографу.

Фотограф - це цікава і творча професія. Як має виглядати сучасний фотограф? Чи існує спеціальний дрес-код для людей даної професії? Адже за родом своєї діяльності їм доводиться бувати на самих різних заходах.
Інструкція
1
Якщо ви фотограф, зручна і немарка одяг - це те, що потрібно. Справжній професіонал повинен робити свою роботу, залишаючись непомітним для оточуючих. Хороший варіант - практичні штани або джинси з однотонною сорочкою або футболкою. Додатковий плюс - штани з зручними і великими кишенями. У фотографа є своя сумка, але в кишені він може швидко покласти дрібні речі, не відволікаючись від роботи. Для жінок, що займаються зйомкою, брюки також переважно спідниць і суконь, адже під час робочого процесу доводитися бігати, стрибати і приймати різні пози.
2
Купуйте якісну зручне взуття з натуральних матеріалів. Часом вам доведеться більшу частину дня проводити на ногах, і комфорт - це виробнича необхідність. М'які туфлі, сандалі або балетки зі шкіри дозволять ногам «дихати», і до вечора ви не так втомитеся, як від ходіння в красивих, але незручних туфлях на підборах. Чоловіки-фотографи зазвичай воліють спортивне взуття або хороші шкіряні туфлі.
3
Існують такі особливо урочисті моменти, як робота на офіційному прийомі або ділової зустрічі. У цих випадках одягайтеся відповідно заходу. На сімейні свята, ювілеї, весілля, дні народження можна вибрати більш вільний стиль. Але пам'ятайте, що робота фотографа - зафіксувати як самі урочисті, так і найбільш зворушливі та цікаві моменти свята, не привертаючи до себе зайву увагу оточуючих.
4
Робота в студії або зйомка на природі не обмежує професіонала рамками дрес-коду. Тут головне - комфорт, практичність. Часто фотосесії затягуються до пізнього вечора або проходять в нічний час доби, тому не забудьте захопити з собою куртку. Здоровий і не відволікається на незручність одягу фотограф - це гарний настрій і якісні знімки для клієнтів.
Що ще робити людям в спокійний час, окрім як не одружуватися і народжувати дітей? Відобразити один з найважливіших моментів у своєму житті хочеться кожному. Навіть якщо колись буде розлучення, жодна з наступних весіль, не запам'ятається так, як перша.
Звичайно, хотілося б, щоб торжество знімав справжній професіонал, який до того ж не розорить вас. Пошук весільного фотографа не така складна задача, якщо тільки це не вихідний, святковий або сприятливий день чи літо. У цей час завжди проходить багато весіль, особливо в Москві.

Де можна знайти весільного фотографа в Москві

Зайнятися пошуками фотографа можна з інтернет-сайтів. Більшість фотографів активно просуваються і мають свої персональні сайти. На таких сторінках ви знайдете розцінки, приклади робіт і контактну інформацію. Зазвичай ціни сильно завищені, а сайти виглядають дуже красиво і дорого. Так склалося, тому що люди заплатили великі гроші за виведення своїх сайтів на перші сторінки Яндекса і Гугла, а тепер «пожинають» плоди. Це зовсім не означає, що вони погані фотографи, просто можна знайти дешевле.Продолжіть пошуки можна в соціальній мережі Вконтакте за численними групами та співтовариствам. Фотографи намагаються просуватися і тут, після кожної фотосесії викладаються нові альбоми, прикладів робіт набагато більше. Віковий розподіл фотографів від 16 до 25 років. Молоді і не такі відомі люди згодні на більш скромні гонорари, але ж подивитися їх роботи все одно можна. Дуже часто в торгових центрах або людних місцях стоять промоутери, які роздають рекламу фотографів. На візитці можна знайти адресу інтернет ресурсу, де ви ознайомитеся з роботами людини. Як правило, для зв'язку на них вказано ще номер телефону, електронна пошта та адреса соціальної сеті.Четвертий по рахунок спосіб і досить надійний запитати своїх друзів і знайомих про те, чи немає у них знайомих фотографів. Ці люди творчі особистості і люблять знайомитися. Напевно, у ваших знайомих знайдуться такі контакти. Часто можна навіть на знижку розраховувати, так як гонорари фотографів часто плаваючі.

Загальні поради з пошуку фотографів

Необов'язково зациклюватися на тому, що фотограф повинен бути обов'язково весільним. У хорошого спеціаліста в інших типах фотографії завжди вистачить досвіду на зміну сфери.Еслі всі, хто вам сподобався по роботах, зайняті, або ви не можете домовитися з оплати, спробуйте покликати людину з області чи іншого регіону. Дуже часто буває так, що оплатити дорогу і роботу виявляється дешевше фахівця з провінції. У цьому немає нічого страшного, і все частіше і частіше можна знайти такі історії і в реальному житті, і в інтернеті.