Як грати з папугою. папужка дивно моргає.

Папуги - дуже розумні птахи, і вони відрізняються підвищеною товариськістю по відношенню до свого власника. Ви отримаєте чимало задоволення, відкриваючи секрети інструментів спілкування папуг і налагоджуючи з ними зв'язок за допомогою зрозумілих їм знаків. Одним з основних методів «знайомства» і спілкування з папугою є гра, яка принесе задоволення і вам, і птаху, а також благотворно позначиться на здоров'ї і фізичної активності папугу.
Інструкція
1
Складність і рівень ігор з птахом залежить звичайно від того, наскільки папуга приручений. Якщо він зовсім не привчений до людини і відрізняється дикістю, спробуйте грати в ігри, які розвивають впевненість і рішучість у папуги.
2
Сядьте перед кліткою, щоб папуга дивився на вас, і закрийте очі. Повторюйте гру, поки папуга не стане без страху дивитися на вас. Підходьте до клітки так, щоб папуга був вище рівня ваших очей.
3
Таким чином, він буде почувати себе вище і безпечніше. Повторюйте реакції та утворення папугу і відстежуйте її міміку - якщо папуга моргає, значить, він спокійний. Якщо ж папуга дивиться на вас немигаючим поглядом - він переляканий і схвильований. У відповідь на переляк ви теж можете відповісти демонстративної реакцією переляку.
4
Коли довіра птиці до вас збільшиться, спробуйте ближчі гри - наприклад, підморгування. Також ви можете спеціально зайнятися яким-небудь цікавою справою, перебуваючи в поле зору папугу, але, не даючи йому бачити своє заняття.
5
Папуга цікавий - він буде намагатися зазирнути за ваше плече і побачити незнайомий предмет. Якщо папуга постукує по клітці або по столу, постукайте йому в відповідь. Також ви можете підспівувати папузі і відповідати на його звукові сигнали.
6
Зблизивши з папугою ще більше, починайте копіювати його дії в його присутності. Коли папуга простягає вам лапу, простягніть йому у відповідь палець. Якщо ви щось упустили - запропонуйте папузі підняти впала річ або ласощі. Спробуйте перетягувати з папугою хустку або ганчірочку, піддаючись і даючи папузі виграти.
7
Багато папуг люблять пролітати над господарем і зачіпати його крилом або лапою, сідати і уважно дивитися на господаря. Щоб включитися в гру, візьміть паличку і простягніть папузі.
8
Наберіться терпіння - папуга може спочатку відлітати від незнайомого предмета, але через якийсь час він звикне і буде сідати на паличку, а потім, ви можете замінити паличку пальцем, щоб папуга без страху сидів у вас на руці.
9
Якщо папуга сховався на шафу або в інше важкодоступне місце, покличте його по імені і запропонуйте ласощі.