Як відновити адресний рядок в Опера.

Приємний інтерфейс є безумовною перевагою для будь-якого браузера. Проте яким би зручним не був первинний вигляд, користувач завжди може захотіти щось в ньому поміняти (або зробити це випадково). Тоді проявляється другий важливий аспект - простота настройки зовнішнього вигляду, яка часом сильно кульгає. Так, в Opera навіть найпростіша операція відновлення адресного рядка вельми неочевидна.
Інструкція
1
Ви могли випадково скоротити адресну рядок. Перевірте, чи не залишилося на панелі невеликого шматочка даного поля. Якщо він є, то наведіть курсор на праву межу фрагмента, затисніть ліву кнопку миші і «відтягніть» хвіст вправо. Форма для введення адреси буде відновлена до первісного вигляду.
2
Ви могли перенести адресну рядок в інше місце на моніторі. Не забувайте, що Opera використовує Drag & Drop-інтерфейс, тому будь-який елемент можна просто перетягнути на колишнє місце.
3
Натисніть Shift + F12, це відкриє меню «Оформлення». Якщо з якихось причин поєднання клавіш не спрацьовує, то знайти вкладку можна клікнувши по значку Opera в лівому верхньому кутку.
4
Перевірте, чи на місці «Панель адреси» в цілому. На ній розташовані кнопки «Оновити сторінку», «Вперед/Назад» і «автовходу». Крім того, справа (за замовчуванням) знаходиться форма для пошуку. Якщо хоча б частину зазначених елементів на місці - можете пропустити наступний крок.
5
В меню «Оформлення» перейдіть у вкладку «Панелі Інструментів». У другій колонці буде елемент «Панель адреси». Поставте галочку біля неї - адресний рядок разом з усіма кнопками повинна відновитися. Якщо цього не сталося, а галочка вже стояла, то перейдіть в закладку «Кнопки» того ж меню.
6
В лівому стовпчику клікніть по «Браузер: перегляд». У лівій частині з'являться зображення декількох елементів, на першому місці буде стояти зменшена копія адресного рядка.
7
Перетягніть адресну рядок на звичне їй місце. Звичайного кліка буде недостатньо, потрібно саме перетягнути елемент. Якщо з якоїсь причини зробити це не вдається - перезавантажте ПК і спробуйте знову. У разі повторної невдачі поновіть браузер. Це не поверне панелі, але гарантовано «полагодить» меню налаштувань.
Виходячи в інтернет, ви працюєте з веб-сторінками. Кожна з них прив'язана до певного адресою, яка прописується в адресному рядку браузера. Буває так, що ви випадково закрили сторінку і не можете потім знайти посилання на неї навіть за допомогою пошуковика. А повернути адреси в рядок досить просто.
Інструкція
1
Незалежно від версії і моделі браузера, у верхній частині його вікна повинна знаходитися адресна рядок, або панель адреси. Якщо вона не показана, відкрийте настройки програми і включіть відображення адресного рядка. Є кілька шляхів, для того щоб повернути адресу в рядок.
2
Найпростіший спосіб, незалежний від браузера і сеансу його роботи - це використання буфера обміну. Можна створити документ в блокноті або будь-якому іншому текстовому редакторі: Word Pad, Word і т. Д. Зайдіть на потрібну веб-сторінку, скопіюйте її адресу. Для цього просто виділіть мишкою текст в поле рядка. Після вставте його в текстовий документ і збережіть зміни. При необхідності ви завжди можете скопіювати посилання з цього документа і вставити в адресну строку браузера.
3
У всіх браузерах є меню «Закладки» або «Вибране». Зайдіть на потрібну веб-сторінку, натисніть «Створити закладку сторінки» або «Додати в обране». У міру накопичення формуватиметься список сторінок, які ви можете викликати з відповідного меню вашого браузера, просто клікнувши по назві.
4
Можна виконувати збереження меню «Вибране» («Закладки»), використовуючи пункт управління закладками. Шукайте фразу «Експортувати закладки» («Експортувати у файл», потім вибрати «Вибране»). Все адреси будуть в новому файлі, відкрити їх список можна схожим шляхом, використовуючи імпорт. Розширення файлів збереженого списку приймаються іншими браузерами.
5
Останній варіант - використовувати можливості браузера. Internet Explorer - зайдіть в меню «Сервис», натисніть «Відкрити знову останній сеанс перегляду». Opera - натисніть значок у вигляді сміттєвої корзини «Закриті вкладки», він знаходиться у верхньому правому куті після ряду відкритих вкладок. Виберіть потрібну сторінку із запропонованого списку, клікніть по ній. Google Chrome - скачайте плагін Trash Can, встановіть його. З'явиться значок, аналогічний Opera, клікніть по ньому, виберіть сторінку. Mozila Fire Fox - натисніть правою кнопкою миші по панелі вкладок, виберіть «Відновити закриту вкладку».