Як відзначати 50 років. Як весело відзначити 50 річчя.

П'ятдесятиріччя - прекрасна дата. Зазвичай до цього віку людина вже багато чого домігся - сім'я, стабільна кар'єра, дорослі діти, при цьому ще є сили для подальших звершень. В цей день не варто шкодувати про минулих роках і втрачені можливості, треба влаштувати свято так, як ви завжди мріяли.
Інструкція
1
Відійдіть від усталеного кліше, що п'ятдесятиліття неодмінно слід відзначати в дорогому ресторані, покликавши на святкування двоюрідних тіточок і колишніх одногрупників з їх дружинами і дітьми. Найчастіше таке святкування перетворюється на конкурс «Хто успішніше». Чоловіки приїжджають на дорогих іномарках і беруть костюми від відомих модельєрів в прокат, жінки надягають всі наявні коштовності, щоб ні в якому разі не виглядати менш успішними, ніж інші. Якщо ви дійсно хотіли б відзначити ювілей в ресторані, запросіть дорогих для вас людей: найближчих родичів, кращих друзів, в чиїй щирості ви впевнені.
2
Якщо ваш ювілей припадає на теплу пору року, відзначте його на природі. Ймовірно, навіть якщо ви бадьорі і молоді душею, ваші близькі можуть не розділити радості від сидіння на мокрій траві поряд з мурашником, тому подбайте про їх комфорт. Можна зняти будиночок на туристичній базі або хоча б взяти з собою розкладні столи, стільці і парасольки від сонця. Не забудьте засіб від комарів.
3
Шашлики в лісі здаються вам занадто прісними? Якщо ви не маєте проблем з фінансами, візьміть дорогих для вас людей і вирушайте на вихідні закордон. Що може бути краще, ніж день народження на білосніжному пляжі? Або прогулянка по сувенірних лавках Парижа, а потім вечеря зі своєю родиною в фешенебельному ресторані.
4
Можливо, у вас є мрія, здійснення якої ви звикли відкладати на потім? Але коли ж ще цим займатися, як не в п'ятдесятиліття? Все життя мріяли стрибнути з парашутом? Беріть близьких людей, пляшку шампанського і вирушайте на аеродром - вас привітають з ювілеєм, коли ви успішно приземлився. Все життя хотіли навчитися кататися на роликах, але ось уже пішов шостий десяток? Не соромтеся, беріть сім'ю і йдіть на найближчий стадіон - в ваш день народження вони не можуть вам відмовити. П'ятдесятиріччя потрібно зустріти так, щоб вам не було про що шкодувати, адже ви відкриваєте новий виток вашого життя.