Як скласти ефективне резюме.

Перш ніж запросити здобувача на співбесіду, роботодавець або співробітник відділу кадрів вивчає його резюме . Саме тому вам необхідно скласти його так, щоб справити найсприятливіше враження.
Інструкція
1
Підготуйте документ в Microsoft Word. Виберіть шрифт - Times New Roman або Arial, 12 пт Позначте поля. Оформіть заголовок, написавши слово «Резюме» по центру сторінки і виділивши його напівжирним шрифтом. Виберіть в меню «Абзац» пункт «Вирівняти по ширині» або «Вирівняти по лівому краю». Найменування всіх розділів найкраще виділяти напівжирним шрифтом, а між окремими пунктами залишати порожню рядок. Обсяг документа - не більше 1,5-2 сторінок. Для складання резюме ви можете скористатися і одним з шаблонів, представлених в Microsoft Publisher.
2
Обов'язково вкажіть в розділі «Особисті дані» П.І.Б. та контактну інформацію (номери телефонів, адреса електронної пошти). Якщо для роботодавця це є принциповим, ви можете надати йому відомості про дату народження, сімейний стан та наявність дітей. Так, ряд вакансій увазі вікові обмеження, про що може бути зазначено у вимогах до шукача. А проблеми з маленькими дітьми нерідко перешкоджають переїзду або відряджень.
3
У розділі «Мета» вкажіть найменування вакансії, на яку ви претендуєте. Якщо ви хочете, щоб ваше резюме було розглянуто по декількох позиціях, перерахуйте їх. Однак не згадуйте в одному ряду вакансії, що вимагають різних професійних навичок.
4
Не вказуйте, що у вас незакінчена вища освіта. Роботодавець може прийти до висновку, що ви пішли з вузу, чи не закінчивши курсу навчання. Якщо ви - студент, то так і напишіть. Наведіть повністю найменування вищого навчального закладу, а не абревіатуру (за винятком декількох відомих в країні вузів, таких, як МГУ або ВШЕ), назва факультету, спеціальність або вчений ступінь. Вкажіть найменування додаткових курсів і номера свідоцтв про їх закінчення.
5
У розділі «Досвід роботи» перерахуйте організації, в яких ви працювали, в зворотному хронологічному порядку. Кожна позиція має бути оформлена таким чином: - час роботи, - найменування організації; - ваша посада; - чисельний склад організації; - ваші обов'язки і досягнення.
6
У розділі «Професійні якості» приведіть список ваших умінь і навичок, які ви придбали за роки навчання і роботи. Не забувайте, що вони повинні мати відношення до вакансії. Не вказуйте в розділі «Особисті якості», що у вас відмінне почуття гумору і немає шкідливих звичок. Скористайтеся краще шаблонними формулюваннями. Наприклад: маю активну життєву позицію, відповідальний, хороший організатор, креативний, ерудований, легкообучаем і т.п., в залежності від вакансії. Роботодавцю ні до чого легкообучаемая співробітник, який претендує на посаду заступника генерального директора компанії.
7
Включіть в розділ «Додаткова інформація» все, що зможе підвищити вашу цінність як співробітника. Це: - знання іноземних мов і ступінь володіння ними; - навички роботи з ПК та спеціальними програмами; - наявність водійських прав та досвід водіння; - готовність до переїзду та відряджень і т.п.
8
Постарайтеся перерахувати в розділі «Інтереси» тільки ті ваші захоплення, які зможуть вас охарактеризувати як людину, дійсно підходящого для цієї роботи. Так, якщо ви захоплюєтеся екстремальними видами спорту, не пишіть про це в резюме на посаду бухгалтера. Інакше це може не сподобатися роботодавцю, який піклується про стабільної діяльності організації.
9
Складіть супровідний лист до резюме . Напишіть, чому саме вам роботодавець повинен віддати перевагу. Відсилаючи резюме по електронній пошті, вкажіть в полі «Тема» найменування вакансії, на яку ви претендуєте. Текст супровідного листа розмістіть в поле для основного повідомлення. Прикріпіть резюме і портфоліо (якщо це необхідно).