Як заполірувати подряпину. Як заполірувати глибоку подряпину на склі.

Подряпини - справжній бич автомобілістів. Вони з'являються буквально нізвідки і псують зовнішній вигляд авто. Якщо подряпина пройшла крізь лакофарбове покриття і досягла грунтовки, то в цьому випадку необхідно звертатися в автосервіс. Якщо ж подряпина поверхнева, крізь неї не видно ґрунтовку, то її можна якщо й не зовсім прибрати, то зробити майже непомітною.
Інструкція
1
Найправильніше - це подряпину заполірувати. Досить відчутну подряпину необхідно спочатку обробити крупноабразівной поліролью. Нанесіть її на шматок м'якої тканини і спочатку уздовж подряпини мазками, а потім круговими рухами знімайте її гострі краї. В момент, коли подряпина буде відносно гладкою і менш помітною, потрібно взяти мелкоабразівной поліроль. Застосування його аналогічно: наносите засіб на тканину і м'якими рухами втирайте поліроль в подряпину до моменту, коли вона буде максимально згладжена. На закінчення процедури, потрібно взяти воскової поліроль і замаскувати подряпину . Прискорити процес можна, використовуючи шлифовочной машинку на мінімальній швидкості. Полірувальні диски для неї підбирають з повсті або поролону відповідно до зернистостью поліролі.
2
Користуючись абразивними полиролями, не перестарайтеся, щоб не протерти лакофарбове покриття наскрізь. В цьому випадку без послуг автомайстра не обійтися. Перед тим, як полірувати подряпину , потренуйтеся на непомітній ділянці, щоб правильно розрахувати свої сили, або пристосуватися до шліфувального апарату. Вручну перевіряйте якість полірування через кожні 15-10 секунд, при роботі машинкою - через кожні 5 секунд. Керуйтеся принципом «краще не дотереть, ніж перетерти».
3
Глибоку подряпину можна теж спробувати самостійно замаскувати. Для цього вам буде потрібно підфарбувати ті місця, де здерта фарба до самої грунтовки. Основна складність при цьому в підборі кольору. Коли ви підберете тюбик з фарбою, нанесіть її вглиб подряпини. Після повного висихання приступайте до полірування вищеописаним способом.