Як відновити панель закладок. Як відновити в firefox панель закладок.

Для зберігання адрес сторінок потрібних сайтів майже у всіх сучасних програмах веб-серфінгу - браузерах - використовується « Панель закладок». Її перевага по відношенню, наприклад, до «Експрес-панелі» або «Вибраного» в тому, що ці посилання завжди присутні на крані і для переходу достатньо одного клацання мишкою. Цю панель в інтерфейсі програми можна прибрати або відновити за бажанням.
Інструкція
1
У браузері Opera для того, щоб повернути приховану раніше « Панель закладок», розкрийте меню - натисніть клавішу Alt або клікніть по кнопці із стилізованим символом Opera. Відкрийте розділ «Панелі інструментів» і натисніть клавішу з літерою «П» або клікніть по рядку « Панель закладок». Потрібний елемент інтерфейсу браузера в результаті цієї дії повернеться на своє місце, під адресний рядок.
2
В інтернет-браузері Internet Explorer «Панелі закладок» немає, але є « Панель обраного». Щоб повернути її відображення, клацніть правою кнопкою заголовок вікна програми і в контекстному меню виберіть рядок « Панель обраного». Такий же пункт є і в секції «Панелі» розділу «Вид» в меню браузера - можна використовувати і цю можливість.
3
В Google Chrome через контекстне меню вікна програми цю панель можна тільки відключити, а для її повернення найпростіше використовувати гарячі клавіші - натисніть Ctrl + Shift + B і вона повернеться. У меню, розкриває клацанням по піктограмі із зображенням гайкового ключа, теж є посилання на цю команду. Щоб використовуватися її, перейдіть в розділ «Закладки» і виберіть рядок «Завжди показувати панель закладок».
4
Mozilla Firefox має дуже подібні з Internet Explorer механізми включення відображення «Панелі закладок». І тут клацання правою кнопкою миші по заголовку вікна відкриває контекстне меню з потрібною командою - виберіть у ньому рядок « Панель закладок». І дублікат цього рядка поміщений в той же розділ меню, що і в Internet Explorer - «Вид». Розкрийте його, перейдіть в секцію «Панелі інструментів» і виберіть пункт « Панель закладок».
5
У браузері Apple Safari натисніть клавішу Alt, щоб під заголовком вікна з'явився рядок з розділами меню, і клацніть по напису «Вид». Потрібний вам пункт тут названо «Показати панель закладок» - виберіть його, і панель буде відновлена.