Як в QIP прочитати статус.

Qip - одна з найбільш популярних програм для обміну повідомленнями між користувачами глобальної мережі. « Статусом » в цьому додатку найчастіше називають маленьку іконку, призначення якої - відображати поточну інформацію про один з кореспондентів в контактному списку. Крім цього значка статусом може бути і текстове повідомлення, зіставлене іконці - її ваш контакт може додати на свій розсуд.
Вам знадобиться
  • Програма Qip із зареєстрованим членством.
Інструкція
1
Щоб мати можливість читати статуси користувачів системи обміну повідомленнями, доданих до списку контактів, необхідно авторизуватися в системі - запустіть Qip і введіть логін з паролем. Потім підключіться до сервера потрібної системи - наприклад, клацніть по іконці icq-підключення в нижній частині основного вікна месенджера.
2
Після встановлення з'єднання з сервером зачекайте кілька секунд, щоб оновилися статуси користувачів у списку контактів. Саму стислу інформацію про статус потрібного вам людини можна побачити безпосередньо в списку - іконка поміщена лівіше його імені або номера icq-аккаунта. Дізнатися, що позначає той чи інший значок можна, якщо відкрити список доступних статусів - клікніть по кнопці з власним статусом і цей список розкриється.
3
Більш детальну інформацію про абонента, включаючи розшифровку його статусу, можна отримати з підказки - наведіть курсор миші на потрібний рядок в списку, і це віконце з'явиться на екрані.
4
Якщо користувач додав в статус якийсь текст, то побачити його можна, вибравши відповідний пункт у контекстному меню. Правою кнопкою миші клікніть по «нику» користувача в списку контактів і виберіть у меню рядок «Прочитати статус-повідомлення». Після цього в правому нижньому кутку екрану спливе стандартне віконце Qip з яким-небудь розумним текстом, увіковіченим користувачем у своєму статусі - наприклад, «Ваше право мати власну думку не зобов'язує мене читати ваш маячня».
5
Всі описані опції доступні і в окремому вікні чату - там, де ви відправляєте і отримуєте повідомлення від користувача. Це вікно відкривається подвійним клацанням по імені потрібного абонента системи у списку контактів. Всі три описаних способу діють тут точно так само, різниця лише в тому, що в списку контактів - він поміщений в лівій частині - присутні тільки ті користувачі, з якими ви зараз спілкуєтеся.