Як посадити помідори.

В наш час у зв'язку з тяжкою або несприятливою екологічною ситуацією кожна людина прагне при наявності земельної ділянки виростити все сам. Однією з найпоширеніших культур є томати.
Вам знадобиться
  • - розсада
  • - грунт
  • - марганцівка
Інструкція
1
Щоб правильно посадити помідори спочатку розплануйте місце посадки і визначитеся, скільки ранніх і пізніх сортів будете садити, будуть ці сорти низькорослі або високорослі.
2
Перед посадкою зробіть лунки. Глибиною вони повинні бути приблизно 20 см. Відстань між лунками залежить від сорту. Для ранніх сортів помідор досить відстань 20-30 см в ряду, так кущі дуже компактні. Для пізньостиглих зробіть відстань між лунками в ряду 30-50 см, щоб кущ в майбутньому добре провітрюватися.
3
Після того як зроблені ямки кожну лунку пролийте, вливаючи 1-2 літри води, щоб земля була надлишково зволожена. Можна пролити лунки не водою, а слабким водним розчином марганцівки. Це додатково дезінфікує землю.
4
Розклавши розсаду, вибирайте по одній рослині, намагаючись не пошкодити корінці, і укладайте в лунки. Ранні сорти укладіть по парі штук в лунку, пізні сорти - по одній рослині. Рослини обов'язково укладайте в лунку під нахилом, зануривши корінець у вологу землю на дні лунки. Це дозволить присипати рослину землею сильніше, підгорнути посаджене рослина, що призведе до утворення додаткових корінців і сприятливо позначиться на майбутньому врожаї. Якщо посадити помідори неправильно, частина розсади може загинути.
5
Засипавши лунку з томатом землею, обов'язково ущільните землю, натискаючи акуратно пальцями на поверхню лунки. Це потрібно зробити, щоб земля в лунці ущільнилась, і коріння швидше прижилися. Після цього знову полийте кожну рослину. Після поливу, щоб уникнути утворення на поверхні землі скоринки, присипте поверхню лунки з рослиною торфом або легкої землею. Обірвіть на кожній рослині нижнє листя, переважно ті, які стосуються землі.Вот і все, що потрібно зробити при правильній посадці помідор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MvLBEyB9Vns