Як назвати німецьку вівчарку. Як назвати собаку німецьку вівчарку.

Кличка собаки - це найважливіший аспект, на який ви повинні звернути пильну увагу при придбанні чотириногого друга, особливо, якщо мова йде про німецьку вівчарку. Ця порода відрізняється рідкісним розумом, сміливістю, гордістю і інтелектуальними здібностями, і кличка повинна відповідати породним якостям і характером собаки. Крім того, за допомогою імені, яке собака буде вважати своїм і буде відгукуватися на нього, ви зможете в деякій мірі вплинути на її майбутній характер. В мережі можна знайти величезну кількість імен для собак, але в цій статті ми розглянемо деякі з них.
Інструкція
1
Ім'я кобеля німецької вівчарки повинне повною мірою відображати його породні особливості. Якщо ви хочете, щоб собака була вірною і сильною, займала перші місця на виставках і змаганнях, а також була відмінним сторожем - вам підійде кличка Бархан. У таких собак, однак, складний характер і не завжди доброзичливі манери. Собаки з такою кличкою добре піддаються дресируванню.
2
Також сміливість і впевненість в собі собаці надає аристократичне ім'я Гарольд, що означає «повелівати».
3
Якщо вам хочеться, щоб собака була більш спокійною, добродушною і товариською, назвіть кобеля Міланом. Мілан - назва італійського міста, і ця кличка добре підходить для великих і добрих собак, добре ладнає із домашніми.
4
Такими ж якостями і дружелюбністю володіє ім'я Морган («світлий», «яскравий»). Пес на ім'я Морган буде вірним захисником вашого будинку, люблячим ваших дітей і родичів.
5
Щоб надати собаці більше сміливості і рішучості, виберіть для неї кличку Річард. Ця кличка надає собаці силу, сміливість і твердість.
6
Клички для собак жіночої статі мають більш м'який характер, ніж чоловічі. Собака, названа Альмой, буде гарною матір'ю і добродушним компаньйоном, добре ладнає як з господарями, так і з оточуючими людьми.
7
Породистих собак також називають іменем Беккі (скорочений варіант імені Ребекка). Таке ім'я надає собаці спокійний і стриманий характер, вона буде шануватися, і не буде приносити господарям занепокоєння.
8
Весела і легко навчальна собака може мати кличку Влада. Такий собака має тонке чуття, відрізняється акуратністю і позитивним впливом на оточуючих.
9
Хоробрість і строгість, а також відмінні сторожові якості з'являться у собаки, яку назвуть Лаймой.
10
Красою і спокоєм відрізняється собака на ім'я Регіна.