Як придумати кошеняті забавну кличку. придумати кличку кошеняті.

Поява в квартирі домашньої тварини в першу чергу завжди супроводжується вигадуванням імені для нового вихованця. Ім'я - важливий аспект в придбанні тварини, і придумувати його треба, ретельно продумавши всі деталі, так як воно буде супроводжувати вас і вашого кота або кішку протягом усього життя, і почасти від імені залежатиме характер тваринного і ваше до нього ставлення. В породних клубах тваринам даються клички відповідно до іменами батьків і назвою розплідника, але ви можете дати кішці домашнє неофіційне ім'я, не відповідне документам. Безпородного кішку можна назвати будь-яким ім'ям, яке вам сподобається.
Інструкція
1
Називаючи тварина, орієнтуйтеся, перш за все, на її стать, передбачувану або наявну породу, а також на характер, спосіб життя і місце проживання. Якщо кішка живе з вами в сільській місцевості, йому підійдуть невигадливі сільські імена (Васька, Мурка, Мурзик, і т.п.).
2
Також в імені кішки можна відобразити зовнішні особливості окраса і вигляду тварини (Рижик, Черниш, і подібні клички). Для кішок східних порід - сіамських, абиссинских, орієнтальних або сфінксів - підійдуть екзотичні і незвичайні імена. Для сибірської кішки можна вибрати простішу кличку . Для британських і шотландських порід підійдуть англійські класичні імена.
3
Враховуйте також сезон, в який народилася кішка. Якщо час народження - зима, дайте тварині більш ласкаве і м'яке ім'я. Якщо час народження довелося на літній період, кличка може бути більш жорсткою, але, тим не менш, приємною для слуху і звучною.
4
Не робіть кличку занадто складною - це утруднить її запам'ятовування, і кіт не буде відгукуватися на таке ім'я. Запам'ятовується, яскрава і коротка кличка буде переважніше, якщо ви хочете, щоб тварина дізнавалося її.
5
Ви можете назвати кішку кличкою, яка значима для вас, або пов'язана з героями ваших улюблених книг і фільмів, а також епосу, міфології і традиційних казок.