Як бути джентльменом. Як бути справжнім джентльменом.

Вважається, що часи справжніх джентльменів давно пройшли. Однак не можна прийняти це твердження як єдино вірне. Існують чоловіки, які зберегли свою честь і повагу до людей, здатні жити так, що після не буде соромно за свої вчинки. Бути джентльменом вкрай непросто, оскільки властиве їм поведінка може дуже здивувати оточуючих, які не звикли спостерігати вихованість і стриманість.
Інструкція
1
Поводьтеся витримано. Одним з найголовніших переваг джентльмена вважається саме вміння стримувати свої емоції. Навіть якщо співрозмовник виводить вас із себе, не показуйте своє роздратування, намагайтеся врегулювати конфлікт за допомогою аргументів, здатних переконати. Однак якщо хтось кривдить вас або близьких, ви повинні вміти з гідністю захистити себе. Бувають ситуації, в яких, дипломатія не призводить до належного результату.
2
Вчіться завжди підтримувати бесіду. Якщо ви погано розбираєтеся в темі розмови, задавайте вичерпні питання співрозмовнику. Завдяки цьому, ви порадуєте людину тим, що вислухаєте його, а самі збагатитеся новими знаннями. Однак намагайтеся відповідати тому суспільству, в якому перебуваєте і постійно розвивайтеся, читаючи пізнавальну літературу і переглядаючи цікаві новини.
3
Джентльмен повинен поводитися благородно. Ніколи не опускайтеся до обговорень пікантних подробиць чужого життя, не розпускати плітки і намагайтеся висловлювати неупереджену думку. Дуже важливо відноситься справедливо і до ворогів, і до своїх близьких. В будь-якій конфліктній ситуації завжди заступався за слабшого опонента. Вкрай негарно, коли чоловік кричить на літніх людей, жінок або дітей. Не дозволяйте собі подібного і намагайтеся урезонити оточуючих.
4
Визначте для себе правила спілкування з жінками. Ніколи не поширюйте подробиці свого сексуального життя, навіть якщо вони стосуються жінок, які грали у вашому житті лише епізодичне значення. Чемно піклуйтеся про свою супутниці. При будь-якому виході на публіку, в ресторан, театр або кіно, платите за даму, якщо це не суперечить її переконанням. Не ображайте, і не піднімайте руку на жінку. Завжди пам'ятайте, що ви не тільки джентльмен, але і сильний чоловік.
5
Слідкуйте за своєю зовнішністю і гардеробом. Навіть якщо ви не можете похвалитися елегантними костюмами від кутюр, прагнете в будь-якій ситуації виглядати акуратно, носіть тільки чистий одяг і взуття, періодично відвідуйте перукаря. Не забувайте і про те, як виглядають ваші руки. Джентльменові НЕ простимо мати брудні нігті. Користуйтеся манікюрними ножицями і пилочкою.