Як бути хорошим ведучим.

Запрошувати на свято ведучого стає звичайною традицією, адже організувати десятки гостей без нього виявляється просто неможливо. Спрямовувати хід веселощів в потрібне русло і стежити за подіями без попередньої підготовки дуже складно, тому розвивайте в собі певні навички.
Інструкція
1
Будьте впевнені в собі і своїй чарівності. Якщо на сцену виходить невпевнена людина, гості не сприймуть його як ведучого, на нього просто не стануть звертати уваги, а замовник навряд чи сплатить роботу. Розвивайте впевненість у своїх здібностях, готуйтеся до виходу на публіку.
2
Ретельно готуйте сценарій. Без нього жоден свято не пройде весело і цікаво. Враховуйте вік і інтереси гостей, тематику і привід веселощів та інші моменти, які суттєво впливають на підготовку заходу.
3
Майте запасні варіанти залежно від розвитку подій. Завжди пам'ятайте, що свято може піти зовсім не так, як ви розраховували. Тому заздалегідь продумайте свою поведінку в різних ситуаціях, наприклад, якщо гості відмовляться виходити на сцену або спробують взяти управління у свої руки.
4
Враховуйте думку замовника. Пропонуючи різні варіанти конкурсів та тематики свята, уважно стежте за реакцією винуватців торжества. Адже переглянувши найменше невдоволення клієнта, ви легко можете втратити свій майбутній замовлення. Підлаштовуйтеся під них, міняйте і змішуйте конкурси з різних програм, вмійте знаходити компроміси.
5
Розвивайте дотепність, почуття гумору, винахідливість і красномовство. Ці якості необхідні для того, хто постійно буде перебувати під пильною увагою безлічі людей. Адже вам доведеться стикатися не тільки з веселими і слухняними гостями, а й з тими, хто захоче вас зачепити або змістити з поста ведучого.
Зверніть увагу
Не будьте набридливим. Одна з головних проблем провідних полягає в тому, що вони забувають давати гостям час на спілкування і закуски. Пам'ятайте, що ви не головний на святі. Ваша роль полягає в напрямку веселощів, а не управлінні гостями.
Корисна порада
Слідкуйте за зовнішнім виглядом. Ви повинні бути доглянутим і добре одягненим. Хороша стрижка, вдало підібрані предмети гардероба - все це представить вас як справжнього професіонала.
Від новорічного вечора чекають багато сюрпризів, радісного спілкування та хорошою, якісно виконаної програми. Ведучий повинен не просто утримати увагу аудиторії, але й викликати бажання активно святкувати і брати участь у всіляких конкурсах та іграх. Тому вести новорічну програму необхідно за заздалегідь відрепетирувати сценарієм з урахуванням настрою аудиторії.
Вам знадобиться
  • - сценарій;
  • - костюм, відповідний до теми свята;
  • - папка ведучого;
  • - святкові номери;
  • - презенти для учасників конкурсів;
  • - святкова атрибутика.
Інструкція
1
Напишіть оригінальний сценарій для проведення новорічної програми. Чітко визначте тему, ідею свята, добре уявляйте свою аудиторію. Наприклад, маленьким дітям буде цікаво казкову подорож. Його добре сприймуть і дорослі глядачі на новорічному корпоративі, тільки слова для них треба підібрати зовсім інші. А ще краще - іншу форму, наприклад, Новий рік у радянському стилі або бал-маскарад на Гаваях.
2
Включіть в сценарій новорічної програми різні конкурси та ігри для глядачів. Вони можуть бути як колективними, так і індивідуальними. Підготуйте невеликі тематичні презенти: свічники, ялинкові іграшки, магнітики з символами приходить року.
3
Оберіть відповідний свята і тематикою сценарію костюм для ведення новорічної програми. Можете взяти його на прокат в спеціальному ательє, купити або пошити. Зовнішній вигляд ведучого дуже важливий для створення святкової атмосфери, заволодіння увагою і симпатією глядачів.
4
З самого початку прагнете викликати інтерес до подій. При цьому абсолютно не обов'язково тут же нав'язувати конкурси та розваги. Будьте чутливі до аудиторії: в будь-який момент може знадобитися відходження від заготовленого сценарію. Уміння професійно вийти з будь-якої складної ситуації - важлива якість для хорошого ведучого.
5
Будьте готові до негативного ставлення з боку деяких глядачів. Вам можуть свідомо заважати вести новорічну програму. Саме правильне в такому випадку - не вступати в полеміку з порушником спокою, а ввічливо його ігнорувати, працюючи з рештою аудиторією. При виникненні надзвичайної ситуації м'яко осадіть його жартом, яка викличе сміх у решти глядачів. Найчастіше така тактика допомагає швидко осадити нетверезого порушника.
6
Вашими головними соратниками повинні стати посмішка, відповідна музика і іскрометні жарти. Також важливо вміти швидко реагувати на яка складається за столиками атмосферу. Краще опустити кілька ігор, якщо глядачі хочуть більше часу провести за спілкуванням. Трохи пізніше, коли аудиторія розслабиться, ви встигнете надолужити згаяне.