Як бачити хороші сни.

Після чергової ночі кошмарних сновидінь ви відчуваєте себе виснаженим і втомленим, але не знаєте, що робити з поганими снами? Помилково вважати, що люди ніяк не можуть вплинути на свої сновидіння. Трохи зусиль з вашого боку, і кошмари відступлять, звільнивши місце для приємних снів.
Інструкція
1
У більшості випадків людині сниться те, про що він думав перед сном. Тому не варто дивитися вечорами фільми жахів і читати Стівена Кінга на ніч. Вразливому людині кошмар може приснитися навіть після перегляду новин або читання колонки в газеті, що розповідає про розкритих злочинах.
2
Назавжди відмовтеся від звички їсти на ніч - вона шкодить і вашій фігурі, і вашому спокійному сну. Намагайтеся вечеряти хоча б за три години до того, як відправитися в ліжко. Якщо зголодніли, випийте склянку кефіру.
3
Місце для сну повинно бути комфортним. Будь-яке неприємне відчуття мозок може інтерпретувати по-своєму, в результаті чого вам присниться поганий сон. Не пошкодуйте грошей і придбайте зручні матрац і подушку, натуральне постільна білизна. Якщо ви спите в піжамі або нічній сорочці, переконайтеся, що одяг вам ніде не натирає і не тисне.
4
Якщо перед сном ваша голова забита важкими думками, краще вийдіть прогулятися на свіжому повітрі або займіться монотонною роботою - прибиранням, готуванням, ручним пранням. Проявіть турботу про кого-небудь: полийте квіти, пограйте з домашнім улюбленцем, зайдіть до дитини, щоб в черговий раз побажати йому спокійної ночі. Після того як ви знову набули душевну рівновагу, можете йти в ліжко.
5
Те, що спляча людина бачить уві сні, безпосередньо залежить від запахів, які його оточують. Тому перед сном обов'язково провітріть приміщення. Не залишайте в спальні залишки їжі, брудні тарілки, кухлі з недопитою питвом. Конають рослини також слід виселити в іншу кімнату. Придбайте собі спрей для постільної білизни, запах якого вам подобається. Можна перед сном запалити ароматичні палички або аромалампу і помріяти десять-п'ятнадцять хвилин, вдихаючи приємний запах. Проте краще це робити не в спальні, так як від важкого аромату вам також буде складно заснути.