Як обчислити досконалу роботу.

Роботою називається енергія, вироблена або витрачена за деякий період дії фізичної системи. Як і енергія, вимірюється робота в джоулях. Але іноді можуть використовуватися і позасистемні одиниці, наприклад кіловат-години.
Інструкція
1
Перед початком обчислень переведіть всі вихідні дані в систему СІ (напруга - в вольти, силу струму - в ампер, силу - в ньютони, швидкість - в метри в секунду, час - в секунди і так далі).
2
Розрахуйте потужність, споживану або вироблювану фізичної системою. Спосіб її обчислення залежить від того, на якому принципі ця система працює. Наприклад, якщо вона є електричної, помножте ток на напругу: P = UI, де P - потужність, Вт, U - напруга, В, I - сила струму, А.Еслі же система є механічною, помножте силу, прикладають до об'єкту, на швидкість, яку він в результаті цього розвиває: P = FS, де P - потужність, Вт, F - сила, Н, S - швидкість, м/с.
3
Помножте потужність, що виділяється або поглинається фізичної системою, на проміжок часу, протягом якого вона працювала (або на частину цього проміжку, за який ви бажаєте дізнатися досконалу роботу ): A = Pt, де A - робота, Дж, P - потужність, Вт, t - час, с.Прі цьому враховуйте, ват-секунда - це те ж саме, що і джоуль, тому якщо в умовах задачі сказано, що результат повинен бути виражений в ват -секундах, додаткового перекладу одиниць не буде потрібно.
4
Якщо результат необхідно висловити в кіловат-годинах, поділіть його на 3600000: P [кВт * ч] = P [Дж]/3600000