Як вивчити швидко неправильні дієслова.

Все англійські дієслова діляться на два види - правильні і неправильні. У першому випадку форма минулого часу і причастя II утворюються шляхом додавання закінчення -ed. Неправильні дієслова II і III форми утворюються інакше, тому їх доводиться заучувати. Проблема полягає в тому, що їх в англійському близько 250 штук, і тим, хто хоче знати цю мову хоча б на початковому рівні, потрібно твердо запам'ятати не менше 70.
Інструкція
1
Не намагайтеся заучувати неправильні дієслова в алфавітному порядку, оскільки такий спосіб навряд чи допоможе вам запам'ятати їх швидко. Краще розділіть їх на групи за певною ознакою. Наприклад, всі три форми дієслів let, cast, put і т.п. збігаються, тому має сенс об'єднати їх. Звертайте увагу на написання та вимову. В одну групу можна об'єднати дієслова sing - sang - sung, spring - sprang - sprung, ring - rang - rung.
2
Якщо ви не можете розподілити неправильні дієслова по групам самостійно, скористайтеся готовими таблицями. Їх можна знайти в навчальних посібниках, навчальних програмах, на тематичних інтернет-порталах і т.п.
3
Знайдіть і вивчіть кілька віршів з неправильними дієсловами. Філологи склали чималу кількість забавних і легких для запам'ятовування віршиків. Наприклад, «Я в буфеті buy - bought - bought першокласний бутерброд» і т.д. Кілька подібних запоминалок ви можете скласти самостійно. Як правило, такий метод заучування неправильних дієслів дуже ефективний: деякі люди з його допомогою можуть за день запам'ятати 40-50 ланцюжків форм. Єдиний недолік цього способу полягає в тому, що людина концентрується на вимові, а не на написанні. Це значить, що вам доведеться також запам'ятовувати візуальний вигляд кожної ланцюжка.
4
Випишіть неправильні дієслова на аркуші паперу і розвісьте по квартирі. Можна розділити їх по групах, виписати окремі ланцюжки і т.п. Рекомендується також використовувати метод асоціацій: наприклад, можна надрукувати на папері форми ring - rang - rung і покласти аркуш біля телефону. Цей метод має декілька переваг. По-перше, протягом дня ваш погляд нерідко зупинятиметься на листочках-напоминалками, і ви зможете поступово заучувати дієслова , не докладаючи особливих зусиль. По-друге, ви запам'ятаєте не тільки вимова, а й написання ланцюжків форм. По-третє, за допомогою методу асоціацій легше заучувати переклад неправильних дієслів на російську мову.