Як вирощувати огірки.

Мабуть, найпопулярніший овоч, традиційно вирощується в Росії - огірок. Він росте на полях фермерів та на невеликих дачних грядках, у відкритому грунті і в теплиці. Здавалося б, як вирощувати огірки , знає багато хто, але деякі хитрощі допоможуть вам отримати не тільки великий, але і смачний урожай цих зелених красенів.
Інструкція
1
Огірки не люблять стресових ситуацій. Щоб запобігти появі гіркого смаку і хвороб, від яких часто страждають ці рослини, забезпечте їм комфортні умови в період цвітіння і плодоношення. У цей період важливо, щоб було достатньо вологи, і грунт був завжди зволоженою. Прикрийте грядку поліетиленовою плівкою відразу після висадки в грунт огіркової розсади. Для захисту рослин добре підійдуть сучасні укривние матеріали, що пропускають інфрачервоне випромінювання. Все укриття з початком цвітіння необхідно видалити.
2
Використовуйте органічне мульчування, щоб прискорити плодоношення і підвищити врожайність. Але солому можна використовувати для цієї мети тільки після того, як грунт прогріється до 20 градусів. Мульчування допоможе підтримувати вологий стан ґрунту і вбереже грядки від появи бур'янів.
3
Ця рослина не любить прямих сонячних променів, спеки. При високих температурах підвищується кількість чоловічих квіток. Подбайте про те, щоб грядку з огірками вкривала ажурна тінь - можна зробити живопліт з високих рослин або навіть натягнути тент, що затримує 40-50% сонячних променів.
4
Висаджуйте огіркову розсаду в добре прогріту і дренированную грунт з рівнем pH 6-7. Для підгодівлі використовуйте настій кропиви і кульбаби з водою в соотношеніі1: 1: 10.
5
Забезпечте кожен огірковий кущ достатнім простором для росту. Якщо використовуєте шпалерний метод, відстань між кущами має бути 20-30 см. В грядці розташовуйте саджанці на відстані близько 1 м один від одного, а відстань між грядками повинно бути 120-150 см.
Зверніть увагу
Отримати хороший урожай можна, правильно вибравши сорт огірків для посадки. Враховуйте умови росту, період і тривалість плодоношення, для салатів або для засолювання ви будете використовувати отриманий урожай.
Корисна порада
Є сорти, що не гірчать, але смак у таких огірків більш м'який, виражений не сильно. Якщо ви віддаєте перевагу огірки з більш інтенсивним смаком, позбудеться гіркоти в плодах, якщо вона з'явилася, можна, зрізавши шкірку і відрізавши 2-3 см плода з боку хвостика.