Як полегшити маховик на ваз. маса маховика ваз 2107.

Полегшений маховик - важлива частина тюнінгового автомобіля. Додавання цього елемента надає автомобілю небувалу прудкість, і цьому є своє пояснення: швидше відбувається набір обертів двигуна, зменшується вага мотора, а також знижується навантаження на корінні підшипники коленвала. Не обов'язково купувати полегшений варіант маховик а на ваз, його зробити можна і своїми руками.
Вам знадобиться
  • - маховик;
  • - креслення Сингурінді;
  • - токарний верстат;
  • - зварювальний апарат;
  • - рівень;
  • - вантаж;
  • - вал;
  • - підставки.
Інструкція
1
Стандартний вага маховик а на ваз складає приблизно сім кілограмів. На токарному верстаті виконайте обробку маховик а, ґрунтуючись на кресленні Сінгірінді: після такої обробки його вага повинна зменшитися до 4,8 кг.
2
Після того як успішно виконано полегшення маховик а на токарному верстаті, прихопіть зубчастий вінець, використовуючи для цього зварювальний апарат. Така операція дозволить збільшити надійність конструкції маховик а.
3
Виконайте балансування вдосконаленого маховик а з кошиком зчеплення (зробити це необхідно хоча б статично). Після цього проведіть балансування полегшеного маховик а з коленвалом.
4
Зверніть увагу на те, що динамічне балансування виконується на спеціальному обладнанні (як правило, її виробляють на великих машинобудівних підприємствах або спеціалізованих фірмах). На відміну від неї, статичне балансування не вимагає участі спеціального устаткування, тому провести її можна навіть в гаражі.
5
Для того щоб виконати статичну балансування, виставте підставки під маховик строго горизонтально і перевірте це за допомогою рівня. Після цього в центральний отвір полегшеного маховик а з невеликим натягом встановіть вал, а потім помістіть деталь на виставлені підставки.
6
Потихеньку провертайте маховик і простежте, яка частина цього елемента буде знаходитися внизу. На протилежній (верхньої) стороні закріпіть грузик і спробуйте знову прокрутити маховик . Сенс цієї операції - потрібно домогтися того, щоб внизу виявлялися різні частини маховик а.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: не можна, щоб вага полегшеного маховика був менше 4,5 кг!
Корисна порада
Поряд з полегшенням маховика бажано полегшити та інші деталі (шатуни, поршні, колінвал, пальці та інші елементи конструкції).