Як підключити сабвуфер до магнітоли без підсилювача. Підключення сабвуфера до магнітоли.

Сабвуфер являє собою акустичну систему, відтворюючу звукові частоти в межах від 20 до 120 Гц. Щоб підключити автомобільний сабвуфер до магнітоли, зовсім не обов'язково вирушати в автосервісний центр: зробити це можна і своїми руками.
Вам знадобиться
  • - лінійний провід;
  • - два дроти живлення;
  • - конденсатор;
  • - запобіжник.
Інструкція
1
Щоб підключити до магнітоли активний сабвуфер, знайдіть на задній панелі автомагнітоли два входи і за допомогою лінійного проводу з'єднайте вхід головного пристрою з входом сабвуфера. Тепер підключіть харчування: для цього простягніть провід живлення від позитивної клеми акумулятора до сабвуфера. «Негативний» провід повинен з'єднувати акумулятор і сабвуфер.
2
Підключення активного сабвуфера до автомагнітоли передбачає установку додаткового компонента - запобіжника. Його встановити слід біля акумулятора.
3
При відтворенні низькочастотних звуків значно збільшується споживання сабвуфером потужності, в результаті чого зростає навантаження на елементи, які живлять автомобільну бортову мережу. Саме тому для живлення сабвуфера встановіть додатковий конденсатор. Зверніть увагу: конденсатор підключити слід до ланцюга харчування сабвуфера з урахуванням його полярності.
4
Правильно приєднавши сабвуфер до автомагнітоли, переходите до налаштування акустичної системи. Вся настройка зведена до того, щоб лімітувати верхня межа роботи низькочастотного динаміка і правильно вибрати фазу коливання динаміка.
5
Пам'ятайте: основна проблема, з якою стикається автолюбитель, що підключає сабвуферний систему, - погана стикування амплітудно-частотних характеристик сабвуфера і среднечастотних динаміків. На стику АЧХ може бути або завищення рівня, або провал, тому на деяких сабвуферах передбачена опція, яка дає можливість регулювати граничний рівень верхньої частоти. Якщо на вашому сабвуфере є така функція, обов'язково налаштуйте її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s33ox28qLvg
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил безпеки, під'єднуючи сабвуфер до магнітоли. Чи не виконуйте роботи при включеному двигуні!
Корисна порада
Не плутайте активний сабвуфер з пасивним. Підключення пасивного пристрою передбачає необхідність установки підсилювача.