Як робити зачіску з кісок.

Косички - зовсім не атрибут скромною школярки, але модний тренд. Коси і всілякі вигадливі зачіски з кісок не зникають зі світових подіумів ось уже кілька років. Причина - не тільки в безумовній красу, а й в універсальності і зручності таких зачісок. Вони однаково доречно виглядають як в офісі, так і на вечірці. Але головне: найпростіші зачіски з кісок можна спорудити за 10 хвилин.
Вам знадобиться
  • Гумки, шпильки, аксесуари для волосся, лак для волосся, відеоуроки
Інструкція
1
Для того щоб і справді не виглядати школяркою, відмовтеся від стандартних кісок і навчіться плести стильні французькі коси. Французька коса плететься безпосередньо від чола. В процесі плетіння додавайте прядки до основної косі з обох сторін. Якщо ви робите це вперше, то можете попросити стороннього допомогти вам. Подивіться відеоуроки або майстеркласи, щоб зрозуміти, як вправніше притримувати пасма і зробити вашу косу акуратніше.
2
Знаючи, як плести французькі коси, ви можете експериментувати з різними зачісками. Ось один з безлічі варіантів: почніть плести дві французьких кіски з боків. Дійшовши до шиї, зафіксуйте їх. З решти волосся зробіть одну косу, подверніте її і закріпіть на нижній потиличній частині голови. Ви можете використовувати на ваш розсуд шпильки або невидимки: це залежить від товщини і слухняності вашого волосся.
3
Особливо розкішно виглядає коса, укладена навколо голови. Це чудовий варіант вечірньої зачіски. Заплетіть звичайну французьку косу, тільки рухайтеся не зверху вниз, а зліва направо (або справа наліво - як вам зручніше). Коли дійдете до вуха, закріпіть косу невидимками або шпильками.
4
Дуже витіювато і оригінально виглядає французька коса-зигзаг, або «змійка». З боку може здатися, що спорудити подібне своїми руками дуже складно, але насправді такі зачіски прості у виконанні. Розділіть волосся на бічний проділ. Волосся з боку чубчика закріпіть, щоб не заважали. Спереду, з того боку проділу, де волосся менше, виділіть три пасма і почніть плести французьку косу, додаючи пасма не з обох сторін, а тільки зверху. Дійшовши до іншої сторони голови, почніть повертати плетіння вниз і вліво. Продовжуйте плести, поки у вас не вийде коса у вигляді букви Z. В кінці закріпіть косу гумкою, підійміть, закріпіть невидимкою і покладіть зверху кінець чубчика. Залишилося прикріпити який-небудь аксесуар для волосся - наприклад, квітка - і ваша зачіска готова.
Корисна порада
Будь-які косички набагато простіше заплести на вологий волоссі
Модна тенденція літнього сезону 2011 - довгі красиві доглянуте волосся. Це відмінний варіант для численних зачісок і укладок, які, наловчившись, можна робити самостійно в домашніх умовах. До того ж перукарнями трендами цього сезону є хвости і пучки, косички всіх видів і косички-обідки, а це вже зовсім просто. Особливо якщо навчитися їх виконувати за чіткою інструкції.
Вам знадобиться
  • Легкий моделюючий гель (для фіксації), віск (для додання блиску) і гумка для закріплення кінців косички.
Інструкція
1
Обов'язково вимийте і висушіть волосся. Порада: якщо волосся від гарячого повітря фена пушаться і розлітаються, краще скористатися випрямлячем і засобами укладання. Зверніть увагу - мокре волосся заплітати не можна, це дуже погано позначається на їхньому зовнішньому вигляді.
2
Плетіння починайте з правої скроні - пасма однакової товщини поступово вплітаються в косичку колосок, причому додаткові волосся беріть тільки з боку чубчика. Плетіть від правої скроні до лівого. Зверніть увагу - якщо пасма обробити засобами для укладання, зачіска збереже свій вигляд на весь день.
3
Після цього, захоплюючи пасма вже по обидві сторони коси , плетіть колосок з усієї маси залишилися волосся у напрямку вниз.
4
Дійшовши до потиличної частини голови, плетіть косу бажаної довжини. Порада: - для закріплення не користуйтеся надто тугими резинками, - волосся від цього січеться.
Зверніть увагу
Така зачіска підходить тим, у кого волосся досить довгі, оскільки постійне носіння важких волосся, заплетених в висить косу, дуже пошкоджує коріння.
Корисна порада
Зачіска виглядає дуже красиво, підходить як для вечірнього вбрання (особливо при використанні відповідних аксесуарів), так і до повсякденних джинсів.