Як вивести запалювання з кнопки.

Нині величезна кількість виробників автомобілів наділяють свої витвори не добре знайомими всім системами запалювання з використанням звичайного ключа, а системами, в яких двигун включається за допомогою однієї єдиної кнопки . Багато власників авто приймають рішення самостійно вдосконалити свій транспортний засіб, щоб і собі не відставати від модних тенденцій.
Вам знадобиться
  • - маленька викрутка;
  • - схема;
  • - ножик;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся в тому, що всі дроти від'єднані від акумуляторної батареї. Якщо це так, зніміть кожух з рульової колонки.
2
Тепер потрібно повернути ключ запалювання в перше положення. Щоб виконати це, скористайтеся маленькою викруткою. Також відіжміть всі наявні фіксатори. Зніміть з вилки роз'єму пластмасову кришку, щоб можна було відкрито дістатися до всіх необхідних проводів.
3
Коли вони будуть перед вами, розберіться за допомогою схеми, який дріт куди веде. Тепер потрібно витягти всі дроти, що йдуть до стартерний електромагніту. Від них відкусите контакт, після чого зачистите кінці, які згодом потрібно спаяти разом з дротом від нового реле.
4
Тепер візьміть товстий дріт, який був розташований поруч зі стартерних. Зачистіть кінці дроту за допомогою ножа, поле чого спаяти його разом з обмоткою релейного харчування.
5
Коли всі проводи будуть ретельно спаяні, закрийте кришкою вилку роз'єму, після чого з'єднайте роз'єм. Треба відзначити, що в одному наборі з реле (до нього ви вже встигли припаяти привід) йде тримач запобіжника. Його потрібно прикріпити в місці, що є легкодоступним, щоб потім, у випадку, якщо виникне необхідність його замінити, вам не довелося розбирати всю лицьову панель.
6
Приєднайте до реле провід маси. Найчастіше такі дроти мають коричневий колір. Відріжте його від роз'єму і приєднайте до кнопки стартера, в якій обов'язково повинен бути ще один контакт. До нього ви приєднаєте релейний провід.
7
Тепер, перед остаточним етапом складання, перевірте, наскільки працездатною виявилася кнопка. Якщо ви слідували кожному з вищеописаних вказівок, тоді ви зможете завестися з першої спроби. Саму кнопку ви можете встановлювати в будь-якому вподобаному місці.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, якщо ви не можете похвалитися багатими навичками роботи з електротехнікою, ніколи не робіть спроби внести які-небудь зміни в проводку транспортного засобу, нині існуючу, оскільки будь-яке неправильне дію з вашого боку може стати причиною загоряння машини.
Корисна порада
Коли будете зайняті витягом проводів, що йдуть до стартерний електромагніту, пам'ятайте, що, коли ви починаєте заводити авто, по електроланцюзі йде найсильніший струм. Тому докладете максимум зусиль, щоб якомога ретельніше заізолювати нове з'єднання і уникнути проблем у майбутньому.