Як встановити механічну протиугінну систему.

Механічні протиугонні системи в поєднанні з електронними значно ускладнюють «праця» викрадача. Вони являють собою блокіратори - механічні замикаючі пристрої, які можуть встановлюватися на коробку передач, капот, рульове колесо, а також блокувати колеса і гальмівну систему автомобіля.
Інструкція
1
Один з різновидів механічних протиугінних систем - електромеханічні блокіратори. Мабуть, головним достоїнством механічної протиугінної системи є те, що відкрити її можна лише за допомогою ключа, тому викрадачеві доведеться вдаватися до допомоги ножівки або дрилі, що при спрацьовуванні електронної сигналізації є досить сумнівним. Багато нові моделі автомобілів надходять у продаж вже зі спеціальним кріпленням під механічну протиугінну систему , що значно спрощує її установку, оскільки немає необхідності висвердлюють додаткові отвори. Вам залишається тільки вибрати і придбати систему , розроблену безпосередньо для вашої моделі. До кожної протиугінною системою обов'язково додається детальна інструкція щодо її встановлення, що дозволяє зробити це самостійно.
2
На думку фахівців, не варто нехтувати установкою додаткового захисту у вигляді замку на капот, що не дозволить зловмиснику знеструмити звукову сигналізацію під капотом. Практично всі сучасні механічні протиугонні системи зроблені таким чином, що знаходяться у важкодоступних місцях, що також знижує шанси викрадача.
3
Замки на рульовий вал, як правило, штирові. З їх допомогою відбувається блокування рульового вала в муфті. Замки капота не володіють протиугінним ефектом. Їх основне завдання - перешкодити проникненню викрадача в підкапотний простір. Дані замки бувають двох типів - механічні та електромеханічні. Механічні замки здійснюють блокування відкривання штатного замка. На відміну від них, електромеханічні замки мають власне замикає пристрій, що є доповненням до штатного замку.
4
Замки на КПП випускаються також у двох варіантах - штирьові і бесштиревие. Щоб встановити штирьовий замок, необхідно вставити штир у відповідну частину. Розблокування здійснюється ключем, за допомогою якого штир звільняється. Бесштиревая конструкція передбачає тільки дії ключем. Вставляти і виймати нічого не потрібно.