Як прокачати рибну ловлю.

Однією з численних приємних складових ігрового контенту популярної MMORPG Lineage II є рибалка. Вона не впливає прямим чином на розвиток персонажа, але дозволяє отримати унікальні здібності і предмети. Тому багато гравців рано чи пізно стикаються з необхідністю «прокачати» уміння, що впливають на рибну ловлю.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - аккаунт на одному з серверів Lineage II;
  • - ігровий клієнт Lineage II.
Інструкція
1
Розшукайте NPC класу «Член Гільдії Риболовів» або «Гільдія Риболовів». Якщо ваш персонаж знаходиться в одній з початкових сіл, перемістіть його в будь-яке місто. Проїдьте в будівлю, позначене на карті як «Торгова Лавка». Зазвичай NPC потрібного класу знаходяться саме там.
2
Почніть взаємодію з NPC. Клацніть по ньому двічі мишею або візьміть в ціль і активуйте дія атаки. З'явиться діалог, що містить посилання на вкладені розділи. Зверніть увагу, що за допомогою даного діалогу вирішуються практично всі завдання, пов'язані з риболовлею в грі.
3
Прокачайте рибну ловлю до необхідного рівня. Щоб мати можливість займатися риболовлею, вам обов'язково буде потрібно вивчити чотири вміння: «Рибалка», «Підсікти», «Тягнути», «Експерт Рибальства». Клікніть по посиланню «Поліпшити рибальські навики». З'явиться діалог «Вивчення умінь». Клікніть по потрібному вмінню і натисніть кнопку «Вивчити» в відображеному вікні. Аналогічним чином підвищіть рівні вивчених умінь. Зверніть увагу, що для отримання та підвищення рівня вмінь риболовлі не потрібно очок SP, проте потрібна адена.
4
Вивчіть основні принципи і техніки риболовлі. Знову відкрийте початковий діалог взаємодії з NPC і клікніть по посиланню «Інструкції з ловлі риби». Ознайомтеся із запропонованими матеріалами.
5
Купіть предмети для риболовлі. В діалозі взаємодії з NPC «Гільдія Риболовів» перейдіть в розділ «Купити рибальське спорядження». Придбайте вудку підходящого рангу і наживки. Також можна купити предмет «Підручник по Рибалці» для того, щоб мати можливість отримати довідкову інформацію в будь-який момент.
6
Знайдіть відповідний водойму і здійсните рибну ловлю відповідно до інструкцій, отриманих на четвертому кроці. Обробити виловлену рибу. Для цього просто робіть подвійні кліки мишею по ній у вікні інвентарю. При обробленні з певною ймовірністю ви будете отримувати ресурси, ключові матеріали і предмети «Доказ лову риби».
7
Поверніться до NPC «Гільдія Риболовів». Відкрийте діалог взаємодії. Клікніть по посиланню «Обміняти матеріали на предмети». Поміняйте непотрібні трофеї на «Докази лову риби».
8
Прокачайте додаткові вміння, пов'язані з риболовлею. Всього їх п'ять: «Розширений Склад», «Розширений Інвентар», «Розвинена Торгівля», «Розвинуте Звичайне Ремесло», «Розвинуте Ремесло Гномов». Два перших актуальні для всіх гравців, третє - для тих, хто активно займається торгівлею, останнє вивчається тільки гномами, а «Розвинуте Звичайне Ремесло» практично не використовується. Проведіть дії, аналогічні тим, що були описані в третьому кроці. Зверніть увагу на те, що для вивчення даних умінь потрібні предмети «Докази лову риби», отримані в результаті риболовлі, а не адена.
Зверніть увагу
В процесі лову можна витягти з води не рибу, а монстра, який нападе на персонажа. Тому важливо винести на панель зброю для швидкого доступу до нього.
Корисна порада
Для ефективної ловлі риби винесіть вміння «Підсікти» і «Тягнути» на панель.