Як відновити ендокринну систему.

Збої в роботі ендокринної системи часто пов'язані зі збоями в роботі щитовидної залози, що виробляє гормони. Вони здійснюють регулювання всіх життєво важливих процесів в організмі людини, його зростання, розвиток і розмноження. Відновити ендокринну систему можна не тільки ліками.
Інструкція
1
Всі порушення в роботі ендокринної системи вам повинен діагностувати фахівець. Лікар проведе необхідне обстеження і призначить ліки, які допоможуть відновити нормальне функціонування всіх органів, які беруть участь у її роботі. Врахуйте, що без точного діагнозу навіть лікування трав'яними настоями може принести шкоду.
2
Використовуйте для профілактики захворювань і відновлення ендокринної системи особливі звукосполучення, які здатні викликати акустичні вібрації, що впливають на нервові центри. У індійських йогів вони відомі як мантри. Кожна мантра звучить в тій частоті, в якій нормально функціонує той чи інший орган. Звук «Ом-м-м» активізує роботу всіх внутрішніх органів. Очищає й гармонізуючий дію надає мантра «Їм-м-м». Звукова вібрація, що виникає при проголошенні звуку «Хі-і-і» регулює і відновлює роботу ендокринної системи.
3
Вимовляєте ці мантри по кілька разів на день, сидячи в окремому приміщенні, розслабившись. Ідеально - в позі напівлотоса, з руками, покладеними на коліна вгору долонями. Кожну мантру вимовляєте на видиху, чітко вимовляючи звук, упівголоса. Інтервал між ними - 2-3 секунди. Повторіть кожну по 8-10 разів.
4
Правильно харчуйтеся. Переконайтеся, здавши аналізи, що збій у роботі ендокринної системи не викликаний надлишком йоду. Найчастіше причиною є його недолік. У цьому випадку включіть в раціон морепродукти, яблука, хурму, фейхоа, шпинат, баклажани і помідори. Для відновлення ендокринної системи їжте продукти з підвищеним вмістом кобальту, міді та марганцю. Це: листя і коріння кульбаби, лісові ягоди, в тому числі шипшина. Корисні горіхи, в яких міститься багато заліза.
5
Негативний вплив на ендокринну систему роблять і несприятливі зовнішні фактори: погана екологія, радіація, хімічні забруднення, нервові навантаження і стреси. Особливо небезпечний підвищений радіаційний фон, що порушує баланс йоду. Постарайтеся виключити вплив цих факторів на ваше здоров'я.
Зверніть увагу
Перевірте свою аптечку. Частий прийом деяких ліків здатний звести на «ні» всі ваші зусилля з відновлення ендокринної системи. Це стероїди, які приймають при артриті, діуретики та контрацептиви. При збої в роботі ендокринної системи відразу виключіть дієти.