Як відключити іммобілайзер рено. Як розблокувати імобелайзер на рено логан.

Іммобілайзер представляє собою електронний протиугінний пристрій, обездвіжівающее транспортний засіб. Воно розриває в моторному агрегаті електричні ланцюги. Як правило, установка даного пристрою відбувається в найбільш значущих для машини місцях, наприклад, на електроланцюгах стартера, запалювання або двигуна. Тому, якщо зловмисникові вдалося розкрити ваше авто і навіть поникнути всередину, то викрасти його він точно не зможе. Але іноді у самого водія виникає необхідність відключити іммобілайзер на своєму автомобілі.
Вам знадобиться
  • - изолента;
  • - комп'ютер;
  • - паяльник;
  • - програматор завантажувач ПАК.
Інструкція
1
Виробляти розблокування іммобілайзера повинен виключно власник машини, який може здійснити дану операцію за допомогою контактного закодованого ключа, радіосигналу з брелока або картки-мітки. Коли розпочнете роботу, пам'ятайте, що, як правило, іммобілайзер складається з електромагнітного реле і блоку управління, розпізнавши блоком управління ключа.
2
Як правило, блок управління штатним іммобілайзером в Рено розташований на рівні магнітоли за центральною консоллю. Зніміть з блоку управління пристрою роз'єм. Його ви можете запросто намацати рукою. Пам'ятайте, роз'єм відрізняється наявністю двадцяти контактів. Відріжте від роз'єму 18-й і 9-й провід і з'єднайте їх між собою, не забувши заізолювати.
3
Електронний блок управління (ЕБУ) замініть двигуном. Але так як вартість ЕБУ досить висока, його можна просто-напросто перепрограмувати. Для цього скористайтеся комп'ютером, паяльником, а також программатором ПАК-загрузчиком, приготованими заздалегідь.
4
Здійсніть демонтаж та розбирання електронного блоку управління двигуном. Тепер можете прийматися за перепрограмування блоку управління. До контролера підключіть завантажувач ПАК, після чого потрібно вважати його FLASH і EEPROM прошивку.
5
Переконайтеся, що ви зберегли прошивку на своєму комп'ютері. Залийте прошивку чистого EEPROM в блок управління. Від'єднайте контролер і ПАК-завантажувач. Не забудьте встановити на місце контролер і роз'єм іммобілайзера. Запустіть двигун.
Зверніть увагу
Якщо сталася блокування іммобілайзера, його в обов'язковому порядку потрібно відключити!
Корисна порада
Можна довго і багато говорити про те, яку користь має іммобілайзер, проте трапляються ситуації, коли в них відбуваються поломки, блокуючи можливість заводити машину. У такому випадку рекомендується звертатися в сервіс.