Як позбутися від мошок в кімнатних квітах. мошки в кольорах Як позбутися.

Нерідко надлишок вологи в грунті, або просто неякісний покупної грунт призводять до розмноження мошок в горщиках з кімнатними рослинами. Позбутися від мошок в кімнатних квітах необхідно якомога швидше, щоб запобігти загибелі рослини.
Вам знадобиться
  • - марганцівка
  • - мило
  • - часник
  • - шкіра апельсина
  • - препарати, призначені для виведення мошок
Інструкція
1
Відокремте здорові рослини від заражених. Це попередить поширення личинок. Хоча можна провести профілактичне лікування для всіх кімнатних рослин, оскільки ймовірність того, що інші рослини так само вже встигли заразитися, велика. Ні в якому разі не залишайте поруч хворе рослина зі здоровим.
2
Перестаньте часто поливати рослину. Слідкуйте за тим, щоб земля в горщику не була занадто мокрою. Поява мошок, як болотних жителів, в першу чергу свідчить про закисании грунту.
3
Розведіть невелику кількість марганцівки в воді і полийте цим розчином грунт. Простежте, щоб розчин був трохи рожевим, тобто не надто сильним, оскільки він може спалити кімнатна рослина.
4
Розведіть у воді невелику кількість мила і полийте цим розчином всю грунт. Мильний розчин повинен допомогти позбавитися від мошок в кімнатних квітах без нанесення шкоди для самої рослини.
5
Почистіть часник, кожну часточку розріжте на тонкі смужки і розкладіть їх по всій поверхні грунту в горщику.
6
Зніміть шкірку з апельсина, наріжте її смужками і злегка підсушіть. Застроміть в заражений ґрунт кілька смужок.
7
Придбайте в магазині з товарами по догляду за кімнатними рослинами спеціальні препарати, призначені для виведення мошок. Уважно прочитайте інструкцію до препарату. Чітко дотримуватися інструкції важливо для того, щоб не нанести хімічним розчином шкоди самому рослині. Надіньте гумові рукавички, маску і відкрийте вікно. Простежте, щоб при обприскуванні рослини поруч не перебували діти і тварини.
8
Якщо всі вищеназвані способи не допомогли, замініть заражений грунт і стежте надалі за тим, щоб мошки не завелися в новому. У нескладних випадках можете зняти лише верхній шар ґрунту, не порушуючи при цьому кореневої системи, і на його місце засипати новий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=txTiCJdisPo
При надмірному поливі кімнатних рослин іноді доводиться стикатися з появою в них мошкари. Личинки мошок мешкають в грунті і харчуються органічними речовинами. Комахи швидко розмножуються, перелітаючи від одного квіткового горщика до іншого.
Інструкція
1
Позбутися мошок в кольорах можна кількома способамі.Подкопайте трохи землю в горщику. Якщо в ній виявиться занадто багато личинок, доведеться повністю замінити грунт для рослини.
2
При пересадці рослини обов'язково видаліть з нього підгнилі частини коренів і всю стару землю. Горщик промийте з милом, марганцівкою і обробіть окропом.
3
Якщо личинок небагато, необхідно акуратно, намагаючись не пошкодити коріння, замінити верхній шар грунту.
4
Землю в горщику потрібно просочити слабким марганцевим розчином кімнатної температури.
5
Позбутися мошок в кольорах можна за допомогою спеціальних хімічних препаратів: Агравертін, Інта-вир, Актара, Актеллік, Фитоверм. Для цього приготуйте розчин згідно прикладеної інструкції і пролийте їм грунт два рази з тижневим інтервалом. Чи не поливайте рослину протягом трьох - п'яти днів після обробки, інакше препарат вимиється з грунту, і його дія ослабне.
6
Альтернативний варіант хімічної обробки - препарат Грім-2. Він розфасований в гранули і має більш сильний вплив. Необхідно висипати рекомендовану кількість порошку на поверхню грунту і змішати його з верхнім шаром. Дія препарату починається вже через кілька годин і зберігається протягом двох тижнів.
7
Після хімічної обробки рослини закрийте приміщення і включіть фумигатор.
8
Якщо ні фумігатора, можна провести обробку поверхні ґрунту спеціальним аерозолем від мошок або дихлофосом. При цьому остерігайтеся попадання хімічної речовини на саму рослину.
9
Збільште інтервал між поливами. Чи не поливайте рослину, поки не підсохне верхній земляний шар.
10
Вчасно позбавляйтеся від відмерлих листків і квітконосів рослини.
11
Перед використанням нового грунту потримайте його на морозі або прожарьте в мікрохвильовій печі. Для профілактики додайте в нього препарат Грім-2.