Як в Фотошопі прибрати плями. Як прибрати плями в фотошопі.

Плями , що з'явилися на знімку через пил на об'єктиві камери, що виникли через відображення світла вбудованої спалаху в сніжинках і з цілої низки інших причин, можна видалити за фотографії за допомогою коригувальних інструментів програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Застосувавши опцію Open меню File, відкрийте картинку в Photoshop. Залиште фоновий шар із зображенням заблокованим. Це дозволить вам мати під рукою вихідний варіант знімка, який стане в нагоді, якщо корекція на якомусь етапі виявиться надмірною.
2
Для того щоб прибрати плями з ділянок зображення, що не відрізняються великим ступенем деталізації, підійде фільтр Dust & Scratches. Для його застосування додайте в документ копію картинки з плямами, скориставшись опцією Duplicate Layer меню Layer, і відкрийте настройки опцією Dust & Scratches групи Noise меню Filter.
3
Присвойте параметру Threshold мінімальне значення, а величину Radius виставте на максимум. Зменшуючи величину радіуса і поступово збільшуючи значення порога, добийтеся зникнення плям при не зовсім повному размитии картинки. Приховайте оброблене зображення під маскою, застосувавши опцію Hide All групи Layer Mask меню Layer.
4
Інструментом Dodge Tool в режимі Shadows освітлити маску в тих місцях, де знаходяться плями. Якщо корекція якогось із ділянок вас не влаштовує, затемните маску в цьому місці, застосувавши інструмент Burn Tool.
5
Якщо на зображенні є ділянки, при допомозі яких можна без збитку для картинки закрити пляма, застосуйте інструмент Patch Tool. Для використання цього інструменту скопіюйте оригінальне зображення на новий шар або, якщо частина плям вже закрита коригувальним шаром, застосуйте поєднання Ctrl + Shift + Alt + E. В документі з'явиться шар, що з видимих фрагментів всіх верств, лежачих нижче.
6
Включивши опцію Source в настройках інструменту, обведіть фрагмент з плямою. При затиснутою лівій кнопці мишки перетягніть виділення на ділянку картинки, відповідний для перекриття плями, і відпустіть кнопку.
7
Прибрати плями з фрагментів зображення, на яких потрібно зберегти фактуру, можна за допомогою інструментів Clone Stamp і Healing Brush. Кнопкою Create a new layer з палітри шарів додайте прозорий шар для результатів корекції. Включіть в налаштуваннях інструментів опцію Sample all layers і вкажіть, затиснувши клавішу Alt, ділянку картинки, з якого ви будете копіювати пікселі для перекриття плями. Зафарбуйте зіпсований фрагмент, відпустивши Alt.
8
Для збереження картинки без плям застосуєте опцію Save As меню File.