Як включити передній міст.

Передній міст представляє собою комплекс вузлів автотранспортного засобу, який сприймає через підвіску навантаження від рами і передає її на керовану пару коліс, а від них бічні і окружні зусилля - на кузов. Передній привід передає крутний момент від коробки передач до ведучих коліс (через проміжні елементи).
Інструкція
1
Перш ніж включити передній міст , оцініть вагомі переваги, якими володіють автомобілі з переднім приводом. По-перше, в них використано в два рази менше деталей, завдяки чому салон автомобіля просторіше, ніж у задньопривідних автотранспортних засобів. По-друге, на переднеприводном автомобілі легше їздити по слизькій дорозі: основне навантаження зосереджена на передньому міст е, що дозволяє вмілому водієві утримати автомобіль на льоду.
2
Зверніть увагу: у більшості автомобілів іноземного виробництва постійним є провідний міст (у одних - передній, а у других - задній), другий включається в міру необхід міст і. Щоб включити на такому автомобілі повний привід (іншими словами, додатково включити передній або задній міст ), натисніть кнопку 4WD або переведіть спеціальний важіль у відповідне положення. Після цього гідравлічні, а також електричні пристрої включать другу вісь.
3
Для підключення додаткового привода в умовах бездоріжжя використовується класичний варіант - part-time: включення міст а виконується вручну. Особливість цієї системи полягає в тому, що з досягненням певної швидкості (у одних моделей автомобілів 40 км/ч, а у других - 60 км/ч) додатковий провід автоматично відключається.
4
У автотранспортних засобів, випущених раннє, включення приводу здійснюється шляхом переведення важеля роздавальної коробки в положення 4WD.
Зверніть увагу
Перш ніж включити передній міст у повнопривідного автомобіля, переконайтеся, що це дійсно необхідно, адже керувати автотранспортним засобом, коли крутний момент передається на всі колеса, складно.
Корисна порада
Передній міст відключайте лише тільки після того, як переконаєтеся, що якість дорожнього покриття хороше, інакше, якщо буде занадто слизько, вирулити буде дуже складно.
Уявіть собі ситуацію: ви їдете по асфальтованій дорозі, і вам необхідно повернути на проселочную, де розташовані численні вибоїни і, можливо, навіть бруд. На одному задньому приводі проїхати неможливо. В даному випадку на допомогу приходить передній привід автомобіля, але для цього його необхідно задіяти.
Інструкція
1
Для того що б це зробити, спочатку зупиніть автомобіль. Після перевірте, чи працюють муфти швидкого включення передніх коліс. Якщо вони не включені, то поверніть їх до кінця за годинниковою стрілкою. Після рушите крайнім правим важелем вперед. Цими діями ви зробили передні колеса ведучими, а це означає, що вони будуть обертатися нарівні з задніми.
2
Ви їдете далі і насолоджуєтеся проходь мостью УАЗа, але путівець стає все гірше і гірше. Двигун починає важко працювати і затягуватися навіть на першій передачі. Автомобіль не може впоратися з навантаженням і глухне. Щоб машина працювала рівно і легко, вам знову необхідно зупинитися. Після цього потягніть середній важіль назад. Цією дією ви включили знижену передачу в роздавальної коробці. Крім цього на зниженому режимі ви будете мати все ті ж чотири передачі. Це значить, що при включеній зниженій передачі з тієї самої дорозі, де ви їхали на першій і двигун затягувався, вільно можна їхати і на другий, і на третій, і навіть на четвертій передачах.
3
Ось ви і проїхали важку ділянку дороги і виїхали на шосе, а автомобіль починає гарчати при малій швидкості навіть на четвертому щаблі передачі. Це відбувається через те, що в роздавальної коробці передач стоїть знижена щабель. Щоб цього не було, перемкніть роздавальну коробку передач на підвищену ступінь. Для цього рушите середній важіль вперед до упору.
4
Крім того, вам краще буде відключити і передній міст, так як при включених обох мостах автомобіль витрачає на 1 - 1,5 літра бензину більше. Для цього перекажіть правий важіль в заднє положення. Для більш комфортної їзди так само можна відключити муфти швидкого включення. Це також сприяє зменшенню витрати палива і зниження рівня шуму при русі автомобіля.