Як увійти на особисту сторінку.

Соціальні мережі, поштові скриньки, різні інтернет-форуми завоювали надзвичайну популярність. Все більше людей віддає перевагу інтернет-спілкування. Але перед початком розмови з ким-небудь в мережі необхідно пройти авторизацію.
Інструкція
1
Відкриття особистої сторінки в соціальних мережах або форумах вимагає обов'язкової авторизації. Авторизація - це підтвердження особи «господаря» сторінки, вона створена для захисту облікового запису і особистих даних користувача. Оскільки активність зловмисників збільшується, і процес авторизації стає складніше, однак це не становить проблем для того, хто пам'ятає дані, введені при реєстрації на сайті.
2
Відкрийте сайт, на який хочете увійти під своїм ім'ям. Знайдіть кнопку «Увійти» або «Авторизуватися», клікніть по ній лівою кнопкою миші. Перед вами відкриються поля для введення особистих даних. Поле «Логін» призначено для запису імені, під яким ви реєструвалися. Це не завжди має бути ваше справжнє ім'я або ім'я, яке бачать всі користувачі на вашій головній сторінці. Деякі сайти замінили логін на адресу електронної скриньки, до якого при реєстрації була прив'язана особиста сторінка на сайті. Введіть адресу свого e-mail, не забувши вказати і домен, на якому він зареєстрований.
3
Деякі сайти, наприклад соціальна мережа «Вконтакте», надають забудькуватим користувачам вибір при авторизації: замість електронної адреси вони можуть написати номер стільникового телефону, до якого прив'язаний аккаунт. Ви можете без побоювання ввести номер свого телефону, адже він буде прихований для решти користувачів, він потрібен лише для впізнання вашої особистості.
4
Наступним кроком авторизації буде введення пароля в наступне вікно спеціальної форми. Напишіть пароль, який вводили при реєстрації в системі. Постарайтеся, щоб ніхто не побачив і не зміг запам'ятати ваш пароль.
5
Якщо ви заходите на свою сторінку з чужого комп'ютера, не забудьте поставити галочку біля вікна «Чужий комп'ютер». Тепер введені вами дані втечуть, коли ви вийдете з системи.
6
Якщо ви відкриваєте свою сторінку з незнайомого комп'ютера або з іншого міста, соціальна мережа активує додатковий ступінь захисту. Перед вами у випадковому порядку будуть з'являтися фотографії ваших друзів, а також незнайомих вам людей. При цьому ви повинні будете вказати імена своїх знайомих, зображених на фотографії. Тільки при підтвердженні свого знайомства з цими людьми ви зможете зайти на свою сторінку .
7
Якщо ви забули логін або пароль, вказані при реєстрації, зверніться за допомогою адміністрації сайту або дайте відповідь на додаткові питання, натиснувши на посилання "Забули пароль".
Зверніть увагу
Будьте уважні при авторизації. Дотримуйтесь регістр і розкладку букв в тому ж положенні, що і при реєстрації.