Як включити аудіо на передній панелі.

Друге за значимістю місце в оформленні автомобільного інтер'єру відводять аудиосистеме . У сучасному автотранспортному засобі це не просто магнітола і пара колонок, а ще й чейнджер, підсилювачі, сабвуфер та інші «примочки». Від того, які компоненти входять в аудіосистему, залежить, як включити аудіо на цьому автомобілі.
Інструкція
1
Спосіб включення аудіо залежить від варіанту «озвучування» вашого автотранспортного засобу. Найбільш поширений варіант - бюджетна аудіосистема, представлена магнітолою, двома фронтальними і двома тиловими динаміка. В цьому варіанті підсилювачем служить вбудований в автомагнітолу підсилювач.
2
Щоб включити бюджетну аудіосистему, увімкніть живлення головного пристрою, в результаті чого на екрані висвітиться напис: SAFE. Після цього одночасно натисніть FM і DX (утримуйте ці кнопки доти, поки не з'явиться число «1000»). Введете спеціальний код, а слідом за цим протягом двох-трьох секунд утримуйте кнопки FM і DX: магнітола включиться.
3
Аудіосистема середнього рівня складається з магнітоли, передньої акустики, яка підключена за допомогою двоканального підсилювача, задньої акустики, яка від хвоста головного пристрою. Послідовність включення аудіо цього варіанту «озвучування» схожа з включенням бюджетної аудіосистеми, тобто потрібно включити живлення головного пристрою, натиснути певну пару клавішею, ввести код, а після повторити одночасне натискання клавішею.
4
Існують і акустичні системи high class, містять автомагнітолу, передню акустику (може бути два двоканальних або чотири одноканальних та інші) і сабвуфер. Включення цієї аудіосистеми ідентично порядку включення бюджетного варіанту і аудіосистеми середнього рівня.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: код для включення магнітол у кожної моделі аудиоустройств свій, тому переконайтеся в тому, що вводяться вами цифри вірні.
Корисна порада
На старих моделях автотранспортних засобів варто касетна автомагнітола, до якої підключені колонки. Щоб включити таку аудіосистему, натисніть на кнопку включення живлення, після чого вставте касету і натисніть на кнопку відтворення.