Як одягатися навесні модно.

Модно і красиво одягатися - природне бажання кожної представниці прекрасної статі. Весна - пора року, коли прокидається від зимового сну природа, в цей же період виникає велика потреба одягнутися яскраво і красиво, щоб виглядати модно і привабливо.
Інструкція
1
Ознайомтеся з тенденціями моди на весняний період. Позначте основні напрямки в одязі, які радять модельєри. Після проведіть у власному гардеробі ревізію. Подивіться, які речі зараз модні, а від яких варто позбутися або хоча б на час прибрати подалі. З відібраних модних моделей спробуйте скласти різні комплекти, наприклад, для відпочинку, офісу, прогулянки з дітьми і т.д. Таким чином, ви відразу ж побачите, яких речей зараз в вашому гардеробі катастрофічно не вистачає.
2
Наступний крок до модного образу - похід в магазини, де ви зможете купити всі відсутні для нарядів доповнення. Бажано відправлятися за покупками з людиною, яка чудово розбирається в моді і добре бачить, які речі йдуть людям. Він допоможе не тільки підібрати вам красивий гардероб, але і значно заощадить ваші кошти, так як будуть куплені тільки потрібні моделі.
3
Якщо за покупками все-таки вам доведеться відправитися одній, і при цьому ви не впевнені у власних здібностях правильно підбирати речі, то скористайтеся послугою, яку пропонують зараз багато модні салони краси, - «Складання індивідуального іміджу». Іміджмейкери при цьому супроводжують жінок в поході по магазинах і допомагають підібрати прекрасні наряди на всі випадки життя.
4
Складаючи комплекти з наявної у вас одягу, обов'язково скористайтеся дзеркалом висотою на весь зріст. Так ви побачите всі недоліки вашого вбрання і виправите заздалегідь свій образ.
5
Ознайомтеся з рекомендаціями щодо підбору одягу для вашого типу статури. Даних рад багато в інтернеті, в журналах. Ці рекомендації допоможуть не тільки приховати всі видимі недоліки вашої фігури, а й вигідно підкреслять зовнішні гідності.
6
Вибирайте для весняного періоду одяг яскравих забарвлень. Подібні вбрання не тільки притягують захоплені погляди, але і істотно підвищують настрій. Тільки уважно стежте, щоб ваш наряд не виглядав вульгарно і без смаку. Весна - час, коли хочеться виглядати ніжним бутоном на загальному тлі. Тому перебір з кольором може зіпсувати враження про жінку, одягненою занадто помітно.