Як встановити світлодіоди у фари. Як встановити світлодіодний шілдінг наіавто.

До недавнього часу встановлювали світлодіоди тільки в поворотні фари або на стоп-сигнали автомобіля. В даний час вже випускаються такі зразки, які практично не поступаються лампам розжарювання. Удосконалити систему освітлення свого авто ви можете і самостійно.
Інструкція
1
Світлодіодні фари на свій автомобіль ви можете встановити навіть самостійно. Невелика складність в підключенні таких фар полягає в тому, що харчуються вони не безпосередньо (від акумулятора 12В), а через токоогранічітель (резистор і діод). Тут конденсатор і діод виконують захисну функцію, а обмежують струм (до паспортного значення світлодіода) - резистори. Якщо ви хочете зробити більш досконалий обмежувач, то зберіть його по мікросхемах LM317.
2
В даних схемах яскравість світлодіодів мало залежить від напруги акумулятора. Ці схеми можуть працювати як в фарі мотоцикла, де 6-ти вольтової акумулятор, так і в автомобільній фарі 12-ти вольтової. Якщо змініть значення опору у резистора на 1 Ом, то відповідно змініть і струм, який проходить через світлодіоди , а значить і яскравість. Якщо у вас немає достатньо яскравих світлодіодів для фар, то просто зробіть підсвічування в фарах.
3
Так в фарах, де кількість світлодіодів 24 штуки, яскравість модуля дорівнює 40 Кд, світловий потік - 400 лм. На відміну від інших видів фар, світлодіодні фари відрізняються дуже тривалим терміном служби, до того ж вони споживають енергії в три рази менше, ніж лампи розжарювання, мають збільшений потік світловипромінювання і яскраве світло. У них немає елементів нагрівання. Все перераховане дозволяє зберегти оптику й елементи автомобіля в хорошому стані, так як відсутній велике тепловиділення, яке є у стандартних ламп розжарювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ruq0Gbi_7Ec
Зверніть увагу
В автомобілях спочатку використовували лампи розжарювання. В таких лампах світилася розпечена нитка, і 50% електроенергії витрачалося на даремний нагрів. Потім стали впроваджуватися галогенні і газорозрядні лампи. В таких лампах світилася вже не спіраль, а газ, який надходив при подачі високої напруги. Ці лампи були вже економічніше. На їх нагрівання витрачалося вже 10% енергії, та й служили газорозрядні лампи набагато довше. Використання надяскравих світлодіодів у фарах стало справжньою революцією.