Як вибрати нагрівачі води. Як вибрати водонагрівач.

Проблему з наявністю гарячої води можна вирішити раз і назавжди, встановивши в квартирі або будинку водонагрівач. В даний час на ринку їх більш ніж достатньо, але тим і складний вибір. Деякі моделі дуже дорогі, інші - більш економні. Є апарати великі, можна сказати, громіздкі, а є компактні. Маються вітчизняні, але також чимало імпортних нагрівачів. Як з великої розмаїтості пропозицій вибрати той прилад, який підходить саме вам?
Інструкція
1
Насамперед розберіться з джерелом енергії для водонагрівача. Одні з них працюють на електриці, для інших використовується газ. Якщо у вас газова плита на кухні й існує вся необхідна система димоходів, можливо, варто звернути увагу на газовий агрегат, тим більше що його експлуатація обходиться набагато дешевше.
2
Другий нюанс - це ваше рішення з приводу використання води . Можна придбати проточний нагрівач або накопичувальний. У першому випадку холодна вода з водопроводу проходить через трубки водонагрівача, і на виході ви отримуєте гарячу воду. У другому випадку бак наповнюється водою, а потім нагрівається. Відповідно, гаряча вода, якщо ви її не використовували, продовжує перебувати в баку в підігрітому стані.
3
Обдумуючи варіант покупки, ви повинні врахувати розміри приміщення, де буде знаходитися ваш водонагрівач. Проточні апарати набагато менше за розмірами. Їх, як правило, вішають на стіну. Накопичувальні водо нагрівачі займають значно більше місця. В деяких випадках для них навіть доречно виділити окреме приміщення. Вони бувають як вертикальними (тобто вішаються на стіну), так і горизонтальними. Деякі моделі горизонтальних апаратів можна обладнати під мийкою. Але пам'ятайте, що в такому випадку він повинен бути з нижнім підключенням.
4
Газові колонки (проточні водо нагрівачі) по потужності діляться на три групи: малої (17-19 кВт), середньої (22-24 кВт) і високої (28-30 кВт) потужності . Якщо ви будете користуватися гарячою водою багато і в різних місцях, має сенс брати колонку могутніше. Зверніть увагу на спосіб запалювання колонки: пьезозажіганіе або електронне. Більш зручно саме електронне, т.к. в цьому випадку ви відкриваєте воду - і колонка включається сама. Іскра утворюється за допомогою батарейок або мінігенератора.
5
Електричний проточний водонагрівач споживає велику кількість електроенергії, т.к. його завдання - моментально нагрівати воду. Роблячи вибір на його користь, визначте, для яких цілей він вам буде потрібен. Для миття посуду і прийняття душу підійде апарат потужністю до 8 кВт. Для гарячих ванн вам краще придбати більш потужний прилад (від 13 кВт). Але для установки такого водонагрівача необхідно трифазне електроживлення з напругою 380 В, що в звичайних квартирах не передбачено, а значить, це питання вам доведеться вирішувати з фахівцями.
6
Накопичувальні електро нагрівачі води економні. Для їх експлуатації потрібно звичайна розетка, а не трифазна мережу. Гаряча вода завдяки теплоізоляції зберігається довго, а тому якщо у вас пільговий тариф на використання електроенергії в нічний час, саме тоді ви можете нагрівати воду. Підбір величини бака залежить від ваших потреб. Для великої родини і регулярного прийняття ванни його обсяг повинен бути не менше 120-150 літрів.
7
При покупці бойлера (і газового, і електричного) зверніть особливу увагу на його захисне покриття. Порцелянове і емалеве дешевше і не піддається корозії. Але емаль чутлива до перепаду температур. Бойлери з баками з нержавіючої сталі і з титановим напиленням дорожче, але довговічніший.
8
Важливо правильно вибрати апарат з точки зору теплоізоляції. Чим товщі теплоізоляційний шар в бойлері, тим краще. Поцікавтеся також розмірами і простотою заміни магнієвого анода (він запобігає корозії бака всередині). Чим він більший, тим рідше його необхідно буде замінювати.
9
Добре, якщо у вашому бойлері буде встановлений, крім основного, додатковий термостат. Це підвищує безпеку агрегату. Що б ви не купували, не бійтеся більше питати про властивості того чи іншого приладу у продавців і консультуйтеся з фахівцями. Тільки в цьому випадку ви зробите покупку, яка вас не розчарує.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v4Ex8yqGA-M
Зверніть увагу
Як вибрати водонагрівач для дачі. Головна »Інженерні системи на дачі. Почнемо з того, що різними бувають самі дачі. Від того, яка система водопостачання заміського будинку (дачі) може бути реалізована, залежить і вибір необхідних водонагрівачів. Найбільш просто йдуть справи при використанні магістрального водопроводу. В цьому випадку ніяких обмежень немає.
Корисна порада
Гаряча вода на дачі - вибір серед різних видів і марок водонагрівачів. Хочете мати на дачі гарячу воду? Значить, пора задуматися про установку водонагрівача. А ми вам розповімо про те, як правильно підібрати прилад відповідно до ваших потреб. Знаючи звичний для вас витрата води (л/хв) і помноживши його на кількість хвилин, проведених в душі, можна визначити, скільки теплої води з накопичувального водонагрівача ви витратите на прийняття душу. Природно, вибираючи параметри водонагрівача, треба ...
В умовах того, що на більшій частині країни гаряча вода відсутня у літній період в кращому випадку три тижні і довше, придбання нагрівача води є не розкішшю, а необхідністю. Перед тим як вибрати нагрівач , необхідно дізнатися основні характеристики пропонованих магазинами моделей.
Інструкція
1
Нагрівачі води за своїм типом поділяються на накопичувальні і проточні. Вибираючи проточний водо нагрівач , будьте готові до того, що через високий споживання ним електроенергії апарат бажано підключати тільки до справної електропроводці, інакше великий ризик короткого замикання. Так як швидкість нагріву води напряму залежить від її напору, проточний нагрівач не зможе створити підвищеного комфорту при прийманні душу. У багатоповерхових будинках зі слабким напором води експлуатація проточного нагрівача може бути неможливою в принципі. Зручний такий нагрівач для використання на кухні. Серед переваг можна відзначити простоту установки, компактні розміри і низьку вартість.
2
Переваги накопичувального обігрівача в тому, що він дозволяє постійно мати під рукою досить велика кількість гарячої води, яке залежить від обсягу бака водонагрівача. Тепло бойлер зберігає протягом тривалого часу. Якщо сім'я велика, здобувайте водо нагрівач об'ємом не менше 100 літрів, інакше приймати душ доведеться з певним тимчасовим інтервалом. Одній людині, щоб комфортно прийняти душ, вистачить і 50-літрового бака. Обсяг водонагрівача впливає і на його вартість. Універсальних рекомендацій про те, який нагрівач вибрати, просто не існує. Однак накопичувальні обігрівачі, бак яких всередині виконаний з нержавіючої сталі, прослужать довше, ніж апарати зі звичайного металу, підданого корозії.
3
Недолік накопичувальних водонагрівачів в тому, що вони займають досить багато місця, а для їх підключення потрібні певні навички або допомога фахівців. Тому, перед тим як вибрати нагрівач води накопичувального типу, заздалегідь визначитеся зі способом установки і підключенням.