Як відключити іммобілайзер на УАЗ-Патріот.

На вітчизняному УАЗ- Патріот, як правило, завод-виробник встановлює штатну систему захисту, яка носить назву « іммобілайзер ». Суть роботи даного пристосування полягає в тому, що воно блокує систему запалювання, як тільки запускається двигун без ключа. Серед найбільш часто зустрічаються проблем можна виділити збій, який відбувається в системі, а також некоректну роботу пристрою, що може стати і стане причиною втрати можливості запускати двигун.
Вам знадобиться
  • - викрутка фігурна;
  • - ключ гайковий на 10;
  • - стрічка ізоляційна;
  • - ноутбук;
  • - пак -загрузчік програматор.
Інструкція
1
Для початку необхідно від'єднати, після чого зняти блок керування двигуном. Вдавшись до використання фігурної викрутки, відкрутіть бічні кришки консолі, як з боку пасажира, так і з боку водія. Кріплення контролера зосереджено на 3 болтах, які ви повинні відкрутити. Тепер від'єднайте клеми. Наступний крок - вийняти блок управління, який потім потрібно розібрати, попередньо відкрутивши по краях 4 гвинта. Залежно від того, з якою моделлю контролера вам доводиться мати справу, на задній кришці пристрою може бути розташована заклепка, яку потрібно висвердлити.
2
Тепер приготуйтеся до того, що вам доведеться виконати деяку доопрацювання блоку управління. Процес роботи полягає в тому, що ви повинні перепаять чіп резистора. Блок необхідно підключити до комп'ютера із застосуванням пак-завантажувача. Тепер рахуйте прошивку eeprom і flash. Не забудьте зберегти її в будь-якої зручної директорії. Залийте прошивку eeprom назад в керуючий двигуном блок, після чого потрібно від'єднати блок від пак-завантажувача і припаяти на місце чіп резистор.
3
Здійсніть відключення блоку іммобілайзер а, щоб ваш блок керування не був заблокований в процес установки. Пам'ятайте, консоль іммобілайзер а розташована на рівні магнітоли, в панелі. Якщо ви намацаєте рукою блок, спробуйте від'єднати 20-контактний роз'єм. Потім відріжте від роз'єму дев'ятий і вісімнадцятий провід, після чого з'єднайте їх між собою. Застосовуючи ізоляційну стрічку, все з'єднані дроти потрібно гарненько заізолювати. Тепер до блоку управління потрібно приєднати всі роз'єми, а його самого встановити на місце. Прикрутите стінки консолі центрально і можете сміливо запускати двигун!
Зверніть увагу
Блок управління двигуном являє собою складну схему, втрутившись у функціонування якої, ви можете значно її пошкодити.
Корисна порада
Якщо у вас немає паяльної станції, щоб перепаять чіп блоку управління двигуном, вам доведеться звернутися за допомогою до представників спеціалізованих установ. Пам'ятайте, кожну маніпуляцію ви будете виконувати виключно на свій страх і ризик.