Як розкрутити тренінг.

Якщо ви володієте мінімальними ораторськими навичками і матеріалом, який хочете донести до слухача, тоді ви можете організувати тренінг , як в інтернеті, так і в реалі. Однак для досягнення даної мети вам буде потрібно виконати ряд важливих дій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - план тренінгу;
  • - гроші на рекламу;
  • - сайт;
  • - розсилка;
  • - партнери.
Інструкція
1
Придумайте назву для тренінг а і зберіть всю необхідну інформацію для його проведення. По-перше, його назва повинна уособлювати то вирішення проблеми, яке хоче мати для себе потенційний учасник. Наприклад, «Як схуднути до літа» або «Як розкрутити бізнес в мережі за 14 днів». По-друге, вам потрібно бути експертом в цій області або запросити таку людину. Обов'язково ретельно продумайте структуру тренінг а, а також запишіть (надрукуйте) весь матеріал програми на папері.
2
Створіть сайт з описом свого тренінг а. Це має бути свого роду рекламної майданчиком, яка зможе розповісти про ваш продукт, а також про його вигодах. Обов'язково напишіть по пунктах, кого ви чекаєте на своєму подію, і те, що отримають учасники після його успішного проходження. Не забудьте прописати способи оплати та умови отримання доступу до тренінг у.
3
Зробіть розсилку на 5-7 листів з корисним безкоштовним матеріалом перед запуском основного продукту. Це буде початком вашої рекламної кампанії. Листи повинні розсилатися кожен день, випереджаючи реліз тренінг а. Обов'язково розрахуйте свою акцію по дням. Зареєструйтеся в сервісі розсилок smartresponder.ru і завантажте туди всі свої листи.
4
Знайдіть цільову аудиторію в мережі інтернет. Як правило, це люди, які спілкуються на сайтах, блогах, форумах та соціальних групах. Почніть позиціонувати себе, як експерта у вашій області. Давайте тільки практичні корисні поради, залишаючи натомість підписку на свою розсилку. Однак намагайтеся не використовувати «спам», інакше вас можуть заблокувати на тому чи іншому ресурсі.
5
Знайдіть в інтернеті своїх однодумців. Проведіть масштабну рекламну кампанію в тематичних розсилках партнерів. Запропонуйте їм взаємовигідне співробітництво: відсоток від продажів або безкоштовний матеріал для їхнього бізнесу. Далі зробіть анонс в їх розсилках, в який помістіть підписку на розсилку. Як тільки ви наберете бажану кількість учасників, проведіть тренінг за запланованою схемою.