Як підібрати зачіску до форми обличчя.

Отже, вас чекає похід до перукаря - про яку зачісці ви мрієте? Вам слід пам'ятати, що вибирати стрижку коштує у відповідності з багатьма зовнішніми даними - наприклад, формою особи ! Адже навіть сама бажана зачіска зі сторінок журналу може вам не піти, а ось вдало підібрана допоможе прекрасно скорегувати недоліки і підкреслити неповторні гідності!
Інструкція
1
Звичайно, найбільше пощастило дівчатам з овальними особи мі - експериментувати вони можуть як захочуть, їм ідуть і довгі, і зовсім коротке волосся. Тільки такі дівчата можуть ризикнути і спробувати постригтися "під хлопчика", не виглядаючи при цьому грубо і залишаючись жіночною і витонченою. Також не псують їх і довге пряме волосся, різноманітні чубчика, проділи і будь-які експерименти з градуюванням.
2
Якщо ваше обличчя досить кругле і ви хотіли б додати йому більш витягнуту форму, то вам варто зробити градуированную (причому досить коротку, вище брів) асиметричну чубок або просто змінити проділ! Волосся з боків можна постригти драбинкою, це здатне злегка відвернути увагу від Важкувато пропорцій. Також круглолиці дівчата можуть легко носити прямі проділи.
3
Якщо у вас худе і витягнуте личко, то ви можете експериментувати з багатьма видами каре. Ідеальна довжина - це трохи подовжений боб, який повинен закінчуватися десь на середині шиї. Зачіску варто проградуювати, щоб ви легко могли створювати пишність і обсяг. Уникайте прямих проборов і витягнутих прямих пасом - вони роблять обличчя ще більш вузьким. Відмінний варіант для дівчат з витягнутим і вузьким лобом - коригувальна досить пишна чубчик! Також дівчатам з худенькими личками прекрасно йдуть кучеряве волосся - ви можете зробити легку природну завивку, яка трохи врівноважить пропорції вашого особи , зробивши їх практично ідеальними.
4
Масивний підборіддя відмінно коригується прямий і густий чубчиком, яку вам варто укладати кінчиками вниз. А ось відвернути увагу від вузької нижньої частини особи і широких скул (якщо ваше обличчя злегка нагадує сердечко або перевернутий трикутник) вам допоможе чубчик акуратним і плавним півколом з більш довгими пасмами з боків.