Як позбутися від лікарської залежності. Як позбутися від харчової залежності.

Придбання лікарських препаратів без рецептів лікаря не становить труднощі. Результатом їх вільного продажу стала лікарська залежність великої кількості людей. Хтось підсаджується на знеболюючі препарати, хтось на проносні або антигістамінні. Широке поширення має нафтізіновая залежність. В окремих випадках без психологічної допомоги неможливо справитися з цією проблемою.
Вам знадобиться
  • - оливкова олія, овочі, фрукти, кисломолочна продукція, висівки;
  • - сольові розчини;
  • - лікарський контроль.
Інструкція
1
Однією з найбільш відомих лікарських залежностей є звичка до проносних препаратів. Найчастіше ними починають користуватися з метою схуднення. В результаті проносні позбавляють товсту кишку від навантаження і привчають до бездіяльності.
2
При виникненні такої проблеми необхідно терміново переглянути раціон харчування. Виключіть солодке і борошняне. Вживайте більше свіжих овочів і фруктів, висівки, кисломолочні продукти. До відновлення стільця приймайте тричі на день по чайній ложці оливкової олії за 30 хвилин до прийому їжі. При необхідності зверніться до лікаря.
3
Кожен котрий зіткнувся з алергією має реальну можливість заробити лікарську залежність від антигістамінних препаратів. Не можна приймати тривалий час один і той же препарат. Крім того, небезпечно застосовувати одне лікарський засіб, який був колись виписано лікарем, на всі випадки алергічних проявів. Не факт, що воно допоможе, зате хворий самостійно збільшує дозу в спробі полегшити свій стан. Слід приймати антигістамінні препарати тільки за призначенням та під постійним наглядом лікаря, який виписав ліки.
4
Лікарська залежність від крапель в ніс називається вазомоторний риніт. Даний вид залежності може тривати роками, і самостійно не зникає. Щоб не заробити цю патологію, не можна користуватися одним препаратом від нежиті більше 5 днів. Можна замінити носові краплі спеціальними сольовими розчинами. Найкраще проконсультуватися у лор-лікаря.
5
Більшість залежних від транквілізаторів і снодійних препаратів впоратися з даною проблемою самостійно не в змозі. При перших ознаках фармакологічної залежності від даної групи препаратів слід проконсультуватися з лікарем. Може знадобитися лікування в психіатричній клініці.
Корисна порада
Порушення психіки, розвиток абстиненції при припиненні прийому лікарських препаратів, синдром відміни, який може призвести до гіпертонічного кризу, аритмії, стенокардії, тромбоемболії - це далеко не всі небезпеки при спробах позбутися від лікарської залежності. Зверніться до лікуючого лікаря і спільно виробіть програму звільнення від даної патології.