Як зробити гладку зачіску.

Зробити волосся гладкими найпростіше, відвідавши салон краси, де фахівці проведуть всі необхідні процедури. Але можна спробувати впоратися своїми силами, причому кінцевий результат часто від салонного і не відрізняється. Основою для створення гладких зачісок є правильний догляд за волоссям.
Інструкція
1
Використовуйте для миття голови теплу воду температурою не вище 40 градусів. Надто гаряча діє стимулюючим чином на сальні залози. Через це волосся дуже швидко «жирніє» і виглядають неохайно. Мийте голову тільки в міру забруднення.
2
Купуйте шампунь, який відповідає вашому типу волосся. Через неправильне вибір засобу ваші пасма можуть бути або сухими, або жирними.
3
Після миття нанесіть на волосся бальзам-ополіскувач. 2 рази на тиждень робіть зміцнюючу маску. Краще придбайте дорогі засоби. Ефект буде більш помітним.
4
Наносьте на кінчики волосся спеціальне масло (сироватку). Дану процедуру проводите після миття голови. Масло зміцнює й захищає волосся від ушкоджень під час сушки феном або укладання, а також оберігає від механічних пошкоджень гребінцем.
5
Замініть пластмасову або металеву гребінець на дерев'яну. Вона згладить структуру волосся і додасть їм здоровий блиск.
6
Щоб зробити гладку зачіску , зберіть волосся в пучок. Для цього свіжовимите і трохи вологі пасма змастіть гелем по всій довжині. Потім на потилиці зав'яжіть хвіст, гребінцем з дрібними зубчиками начешіть пасма і густо окропити їх лаком сильної фіксації. Навколо гумки оберніть волосся, що вийшов пучок закріпіть шпильками.
7
Зробіть ще одну гладку зачіску , яка називається мушля. Вологі і чисте волосся зачешите на одну сторону. На лінії проділу за допомогою невидимок закріпіть пасма. Вільну частину начешіть і перекиньте на іншу сторону. Зверху зачіску збризніть великою кількістю лаку, кінчики волосся подверніте усередину і добре закріпіть їх. Завершіть укладку прикрасою стразами або красивими шпильками.
8
Хвіст на гладких, довгих, випрямлених волоссі виглядає дуже ефектно. Відпрасуйте пасма за допомогою спеціальної плойки. Потім зберіть волосся в хвіст на потилиці і ретельно зачешите. Чубок можна зафіксувати у вигляді хвилі за допомогою невидимок. Дотримуйтеся напрямки до верхівки. Зачіску рясно збризніть лаком або змастіть гелем. З хвоста для різноманітності можна також сплести косичку.