Як відрізнити підробку годин.

У всьому світі розвинений ринок підробок елітних швейцарський годин . Річний оборот індустрії підробки годин складає мільярди доларів. Питання достовірності ваших годин - це питання вашої самооцінки. Оригінальні швейцарські годинники зраджують певний статус їх власнику, внутрішню впевненість. Крім всього цього найвища якість швейцарських годин може вам гарантувати тільки завод-виготовлювач. На копії годин гарантії не поширюються.
Інструкція
1
Перше по чому визначайте справжність годин по розташуванню і зображенню меток.Надпісі можуть бути розташовані трохи вище або трохи нижче, ніж потрібно. Фарба міток лежить нерівно в деяких місцях.
2
Зверніть увагу на браслет або ремінець годин . Виробники підробок використовують плоскі штампи для друку на вигнутих поверхнях. Отже, глибина друку у них не однакова.
3
Не вірте продавцям-консультантам, які розповідають про модифікацію моделей. Наприклад, оригінальний годинник з автоматичним механізмом, а копія має кварцовий механізм. Не сумнівайтеся, це точно підробка. Механізм таких годин в залежності від ціни, або китайський, або японський.
4
Будьте уважні, зустрічаються і ювелірні підробки годин . Такі годинники, як правило, характеризуються поганою установкою діамантів. Для того, щоб визначити дефекти установки каменів, проведіть пальцем по обідку з діамантами. У оригінальних годин всі камені мають однакову глибину посадки. Самі коштовні камені в підроблених годиннику погано ограновані, можуть містити включення і мати сірувато-жовтий відтінок.
Корисна порада
Рекомендується, як можна детальніше ознайомитися з оригіналом, щоб розпізнати найточнішу копію. Немає таких точних копій, які було б неможливо відрізнити від оригінальних годин. Така підробка коштувала б кустарям фантастичних грошей.