Як в Опері зберегти посилання.

Будь-яка вдала знахідка творців якого-небудь браузера дуже швидко з'являється в продуктах всіх його конкурентів. Тому в інтерфейсах найбільш популярних сучасних інтернет-оглядачів використовуються схожі функціональні елементи. Наприклад, в браузері Opera, як і в більшості програм цього роду, для зберігання посилань використовується «Панель закладок», «Вибрані посилання », «Експрес-панель».
Вам знадобиться
  • Браузер Opera.
Інструкція
1
Для збереження посилань в Opera можна скористатися «панель закладок». Це вузька смужка, яка розміщується нижче адресного рядка і містить кнопки- посилання , при клацанні покажчиком миші завантажили в поточну вкладку сторінку з закріпленого за цією кнопкою веб-адреси. Якщо у вашому браузері вона не відображається, розкрийте меню Opera і виберіть пункт «Панель закладок» в розділі «Панелі інструментів».
2
Щоб помістити на цю панель будь-яке посилання з відкритої сторінки, просто перетягніть її туди мишкою. Адреса відкритої сторінки теж можна додати на панель - перетягніть на неї всю адресний рядок, натиснувши ліву кнопку над написом «Веб» у лівого краю рядка.
3
Можна зберігати адреси сторінок сайтів і в списку вибраних посилань Opera - він відкривається натисканням кнопки «Закладки», вміщеному поруч з кнопкою головного меню браузера. Для додавання поточної сторінки в цей список розкрийте контекстне меню, клікнувши правою кнопкою миші по простору, вільного від зображень та інших елементів.
4
В меню виберіть рядок «Створити закладку сторінки». Можна замінити цю дію натисканням клавіш Ctrl + D. У діалозі задайте назву для нового рядка в списку обраних сторінок (поле «Ім'я») і виберіть розділ, в який ця рядок буде поміщена (поле «Створити в»). Кнопка «Детальніше» в цьому вікні відкриває кілька необов'язкових додаткових налаштувань, а кнопка OK поміщає створену посилання в «Вибране».
5
Посилання можна додати і в «Експрес-панель» Opera. Це окрема вкладка, яка за умовчанням відкривається при запуску браузера. Посилання на ній поміщені в таблицю у вигляді картинок з фрагментами скріншотів сторінок. Для додавання в цю таблицю нової посилання клацніть по самій останній комірці - в неї поміщений знак плюса. Під сплив віконці або виберіть одну з картинок відкритих в браузері сторінок, або введіть потрібний URL в поле «Адреса». Для завершення операції натисніть кнопку OK.